komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

niedziela, 27 września 2020

Wincentego, Mirabeli

Policjant wałbrzyskiego komisariatu wyróżniony przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji

środa, 5.8.2020 15:07 , komentarze: 1 , odsłony: 564
kategorie artykułu:

Wałbrzyski policjant – sierżant sztabowy Paweł Głębocki - odebrał wczoraj z rąk I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu podinsp. Rafała Siczka list gratulacyjny wystosowany przez Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu inspektora Dariusza Wesołowskiego. To właśnie profesjonalne działanie wałbrzyskiego funkcjonariusza w marcu tego roku pozwoliło na uratowanie życia starszego mężczyzny, który bez funkcji życiowych, leżał na chodniku w Wałbrzychu. Z okazji 101. rocznicy Święta Policji Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji wyróżnił sierżanta sztabowego Pawła Głębockiego nagrodą pieniężną.
I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu podinsp. Rafał Siczek osobiście podziękował sierż. szt. Pawłowi Głębockiemu za wzorową postawę. Podkreślił, iż jego doświadczenie, fachowość i zdecydowane w działaniu przyczyniły się bezpośrednio do uratowania życia mężczyzny i odczytał list gratulacyjny wystosowany przez Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu, w którym czytamy m. in.:

„Pragnę złożyć Panu serdeczne podziękowania za okazywany profesjonalizm, dbałość o terminowe i efektywne realizowanie obowiązków służbowych, zapewniające uzyskiwanie wysokich wyników w pracy. Pana służba jest wyrazem szczególnego zaangażowania, wpływa korzystnie na kształtowanie wizerunku Policji w społeczeństwie. Pana postawa, wiedzę i doświadczenie zawodowe zasługują na szczególne uznanie oraz bezpośrednio przekładają się na podniesienie poziomu służby, pracy jednostek i komórek organizacyjnych garnizonu dolnośląskiego Policji.”

źródło: Policja Dolnośląska

 

Wasze komentarze

Czyżby zaczynała się "kupowanie" Policji.?
środa, 05.08.2020 19:09 autor:
czwartek, 24.9.2020 12:19
środa, 16.9.2020 11:13
niedziela, 13.9.2020 08:48
sobota, 12.9.2020 09:15
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele