komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

czwartek, 29 października 2020

Euzebii, Wioletty


Policjanci zatrzymali 43-latka, który uszkodził dwa samochody skacząc po nich

czwartek, 27.8.2020 08:00 , komentarze: 0 , odsłony: 441
kategorie artykułu:

43-letni mieszkaniec naszego miasta trafił w ręce policjantów kryminalnych wałbrzyskiej komendy, po tym jak w uszkodził dwa zaparkowane w dzielnicy Nowe Miasto samochody osobowe. Mężczyzna za popełnione czyny może trafić za kraty więzienia na 5 lat. O jego losie zadecyduje teraz sąd.

Wałbrzyscy funkcjonariusze kilka dni temu otrzymali informację o uszkodzeniu mienia i ustalili, że nieznany sprawca poprzez kopanie i skakanie po dwóch samochodach zaparkowanych przy ul. Namysłowskiego w Wałbrzychu, zniszczył w nich karoserię. Tym samym spowodował straty na rzecz pokrzywdzonych w kwocie łącznej blisko 16 tysięcy złotych.

Dzięki realizacji informacji własnych policjanci kryminalni Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zatrzymali 43-letniego wałbrzyszanina odpowiedzialnego za zdewastowanie obu pojazdów. Mężczyzna wpadł w ręce funkcjonariuszy we wtorek po południu przy ul. Piłsudskiego w Wałbrzychu.

W trakcie czynności podejrzany przyznał się do winy. Mieszkaniec naszego miasta oświadczył, że w momencie popełniania obu czynów był nietrzeźwy, a przy okazji zdenerwowany i dlatego wyładowała swoją frustrację na napotkanych przez siebie samochodach. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Oficer Prasowy
Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu
podkom. Marcin Świeży

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 4 godz temu
dzisiaj, 8 godz temu
środa, 28.10.2020 10:13
wtorek, 27.10.2020 11:37
wtorek, 27.10.2020 09:15
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Mati Autogaz
Mati Autogaz