Policjanci zabezpieczyli duże ilości narkotyków. 18-latek trafił do aresztu

środa, 16.7.2014 09:42 4434 2

Wałbrzyscy policjanci zabezpieczyli ponad kilogram amfetaminy i blisko 800 gram marihuany. Ta spora ilość środków odurzających należała do 18-letniego mieszkańca Wałbrzycha. Można było z niej uzyskać prawie 16 tysięcy porcji handlowych narkotyków. Podejrzany usłyszał już zarzuty posiadania i handlowania nimi. Został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy. Grozi mu 10 lat więzienia.

Funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej oraz Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu podejrzewali, że 18-letni mężczyzna, znany im ze środowiska pseudokibiców, może posiadać w swoim domu spore ilości środków odurzających. Nie mylili się. Wkroczyli do jego mieszkania i podczas przeszukania znaleźli ponad kilogram amfetaminy i blisko 800 gram marihuany, z których łącznie można było uzyskać prawie 16 tysięcy porcji handlowych narkotyków.

Zatrzymany noc spędził w policyjnym areszcie. Następnego dnia usłyszał zarzuty posiadania i handlowania środkami odurzającymi. Zgodnie z decyzją sądu na wniosek policji i prokuratury podejrzany najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie śledczym. Grozi mu nawet 10 lat więzienia. Sprawa jest rozwojowa. Obecnie trwają czynności zmierzające do ustalenia skąd mężczyzna zakupił nielegalny towar.

KMP Wałbrzych

Przeczytaj komentarze (2)

Komentarze (2)

gregory sobota, 09.08.2014 15:44
I tam bym szukał winnego bo kto ma dostęp do...
lumina czwartek, 17.07.2014 12:44
tasma poczty polskiej > me ;)