komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

niedziela, 24 stycznia 2021

Felicji, Franciszka

Policja wciąż poszukuje zaginionego blisko 12 lat temu Pawła Żyłszyna

poniedziałek, 23.11.2020 10:23 , komentarze: 0 , odsłony: 367
kategorie artykułu:

Uwaga! Policjanci kryminalni wałbrzyskiej komendy wciąż poszukują zaginionego blisko 12 lat temu wałbrzyszanina Pawła Żyłszyna. Z urodzonym w 1983 roku wałbrzyszaninem najbliższa rodzina miała kontakt ostatni raz na początku 2009 roku. Z informacji, które wtedy - w momencie zgłoszenia zaginięcia - uzyskali policjanci, mężczyzna 3 stycznia 2009 roku przygotowany był na wyjazd busem z Holandii do Polski, jednak do naszego kraju nigdy nie powrócił i do dzisiaj nie nawiązał kontaktu z najbliższymi.

Pomimo iż od zaginięcia Pawła Żyłszyna minęło już blisko 12 lat, a przeprowadzone przez te lata działania poszukiwawcze nie przyniosły rezultatu, policjanci wciąż wierzą, że mężczyzna się odnajdzie i publikują jego wizerunek sprzed lat.

Funkcjonariusze ponownie apelują do wszystkich osób, które mogą mieć informacje, o tym gdzie w/w mężczyzna może przebywać lub mogą pomóc w jego odnalezieniu, prosimy o kontakt pod numerem alarmowym Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112 lub bezpośrednio z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu przy ul. Mazowieckiej 2 (tel. 47 87 513 60).
źródło: KMP w Wałbrzychu

 

Wasze komentarze

Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele