komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

czwartek, 23 maja 2019

Iwony, Dezyderego

Podsumowanie policyjnych działań „Wielkanoc 2019”

środa, 24.4.2019 09:04 , komentarze: 0 , odsłony: 126
kategorie artykułu:

Od piątku do wtorku wałbrzyscy policjanci prowadzili działania prewencyjno-kontrolne ukierunkowane na zapewnienie bezpieczeństwa podczas Świąt Wielkanocnych mieszkańcom Wałbrzycha oraz powiatu wałbrzyskiego, a także wszystkim podróżującym po naszym regionie. Przedstawiamy krótkie podsumowanie.

Policjanci w ciągu 4 dni prowadzonych działań przeprowadzili łącznie 469 interwencji i zatrzymali na gorącym uczynku 37 sprawców przestępstw, w tym 13 kierujących, którzy kierowali pojazdami pod wpływem alkoholu. Rekordzista w piątek popołudniu jechał ul. Kościuszki w Boguszowie-Gorcach samochodem osobowym mając 2,74 promila tej substancji w organizmie.

Na drogach Wałbrzycha i powiatu wałbrzyskiego największe natężenie ruchu było w piątkowy wieczór, kiedy to większość Polaków udała się w podróż, by spędzić święta z najbliższymi, a następnie w poniedziałek wieczorem, podczas powrotów do miejsca zamieszkania. Podczas akcji „Wielkanoc 2019” funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu nie odnotowali żadnego wypadku drogowego. Na lokalnych drogach doszło natomiast do 15 kolizji.

źródło: KMP w Wałbrzychu

 

Wasze komentarze


Praca na GoWork
Praca na GoWork
CENTRUM MEBLOWE
CENTRUM MEBLOWE
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele