komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

sobota, 19 września 2020

Januarego, Konstancji

Podsumowanie akcji "Prędkość" - dwie osoby już bez prawa jazdy

poniedziałek, 10.8.2020 11:08 , komentarze: 0 , odsłony: 107
kategorie artykułu:

Przypominamy, że niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze oraz nadmierna prędkość są częstymi przyczynami wypadków drogowych. Wałbrzyscy policjanci prowadzą więc działania, aby wyeliminować z ruchu kierujących, którzy rażąco łamią przepisy w tym zakresie. W piątek na terenie miasta oraz powiatu wałbrzyskiego odbyła się akcja „Prędkość”. Tym razem dwie osoby utraciły uprawnienia za przekroczenie jej o ponad 50 km/h na obszarze zabudowanym.

W trakcie akcji 14 funkcjonariuszy ruchu drogowego dokonało 70 kontroli drogowych i ujawniło 45 wykroczeń, które dotyczyły przekroczenia dozwolonej prędkości przez kierujących. Funkcjonariusze objęli swoim działaniem Wałbrzych oraz powiat wałbrzyski realizując zadania statycznie na punktach kontrolnych. W tym dniu dwie osoby utraciły uprawnienia na najbliższe 3 miesiące za przekroczenie jej o ponad 50 km/h na obszarze zabudowanym. Do pierwszej kontroli doszło na al. Podwale około godziny 16:20. Kierujący jechał tą ulicą samochodem z prędkością 106 km/h. Druga kontrola miała miejsce po godzinie 18:00 na ul. Uczniowskiej. Tym razem prędkość, z którą kierujący poruszał się pojazdem, to 101 km/h.

Pamiętajmy, że każdy, kto wsiada za kierownicę swojego pojazdu, odpowiada nie tylko za swoje bezpieczeństwo, ale także za życie i zdrowie innych uczestników ruchu drogowego. Przypominamy, aby jeździć zgodnie z przepisami i stosować się do ograniczeń wynikających z przepisów ruchu drogowego. Brawura i ryzykowne zachowania mogą doprowadzić do poważnych w skutkach wypadków drogowych.

źródło: KMP w Wałbrzychu

 

Wasze komentarze

środa, 16.9.2020 11:23
niedziela, 13.9.2020 08:48
wtorek, 8.9.2020 10:25
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Mati Autogaz
Mati Autogaz