komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

sobota, 19 września 2020

Januarego, Konstancji

Po służbie zatrzymali poszukiwanego 22-latka

wtorek, 4.8.2020 10:06 , komentarze: 0 , odsłony: 141
kategorie artykułu:

Policjanci Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach - chociaż mieli dzień wolny od służby - podjęli czynności i zatrzymali mężczyznę, który od dłuższego czasu ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. 22-latek był poszukiwany za znęcanie się nad swoją obecną konkubiną. Boguszowianin trafił już na najbliższe półtora roku do więzienia. O dziwo jego partnerka również została przez funkcjonariuszy zatrzymana podczas interwencji, gdyż stanęła w obronie mężczyzny, atakując policjantów.

Dwóch miejscowych funkcjonariuszy w sobotę ustaliło operacyjnie, że 22-latek może chwilowo przebywać w Boguszowie-Gorcach i pomimo, iż w tym dniu nie mieli wyznaczonej służby, udali się pod wytypowany adres. Zaskoczony przestępca poszukiwany do odbycia kary 1 roku i 6 miesięcy pozbawienia wolności został przez mundurowych zatrzymany przy ul. Kościuszki.
Policjantom w zatrzymaniu poszukiwanego próbowała przeszkodzić jego konkubina, nad którą on sam wcześniej się znęcał. Kobieta znieważyła interweniujących funkcjonariuszy słowami wulgarnymi, siłowo ich zaatakowała, by ostatecznie z okna rzucić w mundurowych szklaną popielniczką. 23-latka zamiast w policjantów, trafiła jednak w samochód i uszkodziła karoserię.

Za popełnione przestępstwa kobiecie grozi teraz kara 5 lat pozbawienia wolności. Boguszowianin natomiast trafił już do aresztu śledczego, skąd zostanie przewieziony do zakładu karnego celem odbycia zasądzonej kary.

źródło: KMP w Wałbrzychu

 

Wasze komentarze

środa, 16.9.2020 11:23
niedziela, 13.9.2020 08:48
wtorek, 8.9.2020 10:25
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki