komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

niedziela, 20 września 2020

Filipiny, Eustachego

Pieszy potrącony na pasach

czwartek, 28.11.2019 09:29 , komentarze: 0 , odsłony: 387
kategorie artykułu:

Do zdarzenia doszło 26 listopada w dzielnicy Podzamcze. Na oznakowanym przejściu dla pieszych doszło do potrącenia starszego mężczyzny, który z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Policjanci przypominają o zachowaniu szczególnej ostrożności przy dojeżdżaniu do przejścia dla pieszych, zwłaszcza teraz, gdy warunki atmosferyczne zmieniają się dynamicznie

Po godzinie 12 na ulicy Fortecznej w Wałbrzychu doszło do potrącenia pieszego. Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 43-letni mieszkaniec Wałbrzycha kierujący Fordem Focus wykonując manewr lewoskrętu, nie ustąpił pierwszeństwa pieszemu i na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił 83-letniego wałbrzyszanina. W wyniku zdarzenia poszkodowany z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Wszystkie okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniane teraz przez policjantów w prowadzonym postępowaniu.

Pamiętajmy, pieszy jest niechronionym uczestnikiem ruchu drogowego. W przypadku zdarzenia z udziałem pojazdu nie ma najmniejszych szans, aby wyjść z niego bez szwanku.
Przypominamy, że kierujący zbliżający się do przejścia dla pieszych jest zobowiązany zachować szczególną ostrożność, zmniejszyć prędkość tak, aby nie stanowić zagrożenia dla pieszych znajdujących się w pobliżu przejścia oraz ustąpić mu pierwszeństwa na przejściu.

źródło: KMP w Wałbrzychu 

 

Wasze komentarze

środa, 16.9.2020 11:23
niedziela, 13.9.2020 08:48
wtorek, 8.9.2020 10:25
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Mati Autogaz
Mati Autogaz