komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

środa, 22 sierpnia 2018

Cezarego, Tymoteusza

Pierogowy konkurs - zgłoś się już dziś!

niedziela, 5.8.2018 10:10 , komentarze: 0 , odsłony: 141
kategorie artykułu:

Gmina Czarny Bór po raz 15 jest organizatorem znanego w regionie Konkursu Kulinarnego „Dolnośląskie Święto Pieroga”. Pierogowe szaleństwa kulinarne odbędą się podczas Gminnych Dożynek, organizowanych 1 września 2018 r na stadionie w Czarnym Borze. Jest to największa tego typu impreza w regionie i cieszy się tak dużym powodzeniem, że co roku odwiedzają ją setki ludzi z całego Dolnego Śląska. Każdy podmiot startujący w Konkursie ma możliwość nie tylko zaprezentowania umiejętności kulinarnych swojej instytucji, ale również sprzedaży pierogów. Rywalizacja toczyć się będzie, jak co roku, w trzech kategoriach: Amatorzy, Instytucje i Organizacje oraz Kucharze Profesjonaliści. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu i wypełnienia formularza zgłoszeniowego

W roku ubiegłym duża ilość odwiedzających i kupujących sprawiła, że na prawie wszystkich stoiskach zabrakło przygotowanych przez uczestników pierogów.

Jeżeli lubicie lepić pierogi lub jesteście restauracją produkującą między innymi wyroby pierogowe, to zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie Kulinarnym. W zamian czekają nie tylko cenne nagrody finansowe, ale również możliwość sprzedaży swoich pierogów podczas Dolnośląskiego Święta Pierogowego.

źródło: UG Czarny Bór

 

Wasze komentarze

wczoraj, 16 godz temu
niedziela, 12.8.2018 09:10
piątek, 13.7.2018 16:03
Miral
Miral
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Mati Autogaz
Mati Autogaz
części Samsung
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Auto Max
Auto Max
przewozy międzynarodowe piątka bus
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele