Pięć osób zatrzymanych za narkotyki

czwartek, 8.9.2022 07:47 145 0

Pięć osób zostało zatrzymanych od początku tego tygodnia za posiadanie środków psychotropowych oraz odurzających przez policjantów z Wałbrzycha oraz powiatu wałbrzyskiego. Teraz wszyscy podejrzani staną przed sądem. Za popełnione czyny narkotykowe grozi im kara pozbawienia wolności do lat 3.

W poniedziałek nad ranem policjanci ogniwa wywiadowców wałbrzyskiej komendy legitymowali przy ul. Wańkowicza w Wałbrzychu 18-letniego mieszkańca tego miasta. Okazało się, że młody mężczyzna miał schowany w jednej ze skarpet woreczek, a w nim środki psychotropowe w postaci amfetaminy.

Wieczorem natomiast w ręce innych policjantów tego samego pionu, w Wałbrzychu na ul. 11 Listopada wpadł kolejny przestępca. Przy 26-letnim wałbrzyszaninie mundurowi również znaleźli woreczek, a w nim środki odurzające w postaci marihuany. Podczas przeszukania mieszkania, w którym na co dzień przebywa mężczyzna, mundurowi zastali 21-latkę. Przy niej znaleźli zawiniątko z amfetaminą.

We wtorek w godzinach popołudniowych następni funkcjonariusze ogniwa wywiadowczego wałbrzyskiej komendy legitymowali przy ul. Piętnastolecia w Wałbrzychu 32-letniego mieszkańca tego miasta. W trakcie prowadzonych czynności okazało się, że mężczyzna posiadał przy sobie środki psychotropowe w postaci metamfetaminy.

W środę nad ranem w ręce dzielnicowych Posterunku Policji w Mieroszowie, przy ul. Wojska Polskiego w tej miejscowości z narkotykami wpadł 43-latek. Przy nim mundurowi znaleźli woreczek, w którym była amfetamina.

źródło: KMP w Wałbrzychu

Dodaj komentarz

Komentarze (0)