komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

wtorek, 19 stycznia 2021

Henryka, Mariusza

Pięć osób zatrzymanych w związku z przestępczością narkotykową

poniedziałek, 11.1.2021 11:39 , komentarze: 0 , odsłony: 238
kategorie artykułu:

Tylko w piątek i sobotę wałbrzyscy policjanci zatrzymali pięć osób, które posiadały różnego rodzaju środki psychotropowe oraz odurzające. Za tego typu przestępstwa podejrzani mogą teraz trafić za karty więzienia na najbliższe 3 lata. Funkcjonariusze zapowiadają dalsze działania w tym zakresie.

W piątek około godziny 8:30 na ul. Średniej w Wałbrzychu funkcjonariusze prewencji wałbrzyskiej komendy zatrzymali 30-letniego wałbrzyszanina. Mężczyzna posiadał przy sobie narkotyki w postaci amfetaminy. Godzinę później inni policjanci tej samej jednostki udali się na interwencję domową na ul. Solecką w Wałbrzychu, gdzie zatrzymali 42-latka również posiadającego przy sobie środki psychotropowe w postaci amfetaminy. Przed południem jedno z mieszkań przy ul. Wańkowicza w Wałbrzychu odwiedzili natomiast funkcjonariusze kryminalni pierwszego komisariatu. W wyniku przeszukania pomieszczeń mundurowi ujawnili środki odurzające w postaci marihuany oraz zatrzymali do tej sprawy 30-letniego wałbrzyszanina.
Dzień później przed godziną 14:00 na ul. 1 Maja w Wałbrzychu zatrzymany przez policjantów prewencji został 22-latek. Wałbrzyszanin posiadał przy sobie środki psychotropowe w postaci amfetaminy oraz metamfetaminy. Późnym wieczorem - po godzinie 22:00 – w ręce policjantów zespołu wywiadowczego wpadła ostatnia z podejrzanych. 20-letnia wałbrzyszanka miała przy sobie narkotyki w postaci marihuany. Kolejne zawiniątko z tymi samymi środkami odurzającymi funkcjonariusze znaleźli podczas przeszukania jej mieszkania.

źródlo: KMP w Wałbrzychu

 

Wasze komentarze

wczoraj, 13 godz temu
czwartek, 14.1.2021 18:21
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki