Piątki Lekkoatletyczne - II edycja

poniedziałek, 13.2.2017 09:37 1015 0

135 zawodników i zawodniczek reprezentujących 7 szkół podstawowych wystartowało w II rzucie Piątków Lekkoatletycznych. Każdy z nich startował w dwóch konkurencjach. Najwięcej zawodników wybrało skok w dal i bieg na 60m. Wśród startujących żółtymi koszulkami wyróżniały się dzieci uczestniczące w programie Lekkoatletyka dla każdego. Zawody przebiegały w miłej, sportowej atmosferze, a sędziami byli uczniowie - wolontariusze, nauczyciele z Gimnazjum nr 11 i trenerzy LKS Górnik.

Po dwa medale zdobyli: Klaudia Szlęg (PSP 2), Oskar Leśniowski (PSP 26), Mateusz Sidor (PSP 28) i Kacper Sokólski (PSP 28). W końcowej klasyfikacji I miejsce zdobyła PSP 26 przed PSP 2 i PSP 23. Najlepsze dzieci zostały nagrodzone medalami, a szkoły pucharami.

źródło: LKS Górnik Wałbrzych