Oto poszukiwani listami gończymi wałbrzyszanie, którzy próbują uniknąć kary za popełnione przestępstwa

sobota, 18.6.2022 11:24 540 0

Na celowniku policjantów Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu jest trzech mężczyzn, którzy od dłuższego czasu próbują uniknąć kary za popełnione wcześniej przestępstwa. Rafał Urbański, Tadeusz Szczepański oraz Mateusz Chojnacki to wałbrzyszanie poszukiwani listami gończymi wydanymi przez sądy lub prokuraturę. Możesz pomóc w ich zatrzymaniu.

Funkcjonariusze zwracają się z prośbą do osób, które mogą znać miejsce pobytu osób poszukiwanych lub do samych zainteresowanych o bezpośredni kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu pod numerem telefonu 47 87 512 13 (w dni robocze w godz. 7:30-15:30) oraz całodobowo z dyżurnym jednostki pod numerem telefonu 47 87 513 60.

Rafał Urbański – lat 31 – poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową w Wałbrzychu za niepowrócenie do zakładu karnego po wykorzystaniu przerwy w odbywaniu kary pozbawienia wolności:

 

Tadeusz Szczepański - lat 40 – poszukiwana przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej za kierowanie gróźb karalnych w stosunku do innej osoby:

 

Mateusz Chojnacki – lat 27 - poszukiwana przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu za udział w rozboju i kradzież z włamaniem:
KMP Wałbrzych
Dodaj komentarz

Komentarze (0)