komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

poniedziałek, 21 września 2020

Jonasza, Mateusza

Okradła pracodawcę na blisko 2,5 tys. złotych

poniedziałek, 9.9.2019 09:12 , komentarze: 0 , odsłony: 412
kategorie artykułu:

36-letnia wałbrzyszanka ostatniego dnia sierpnia okradła swojego pracodawcę. Będąca kelnerką mieszkanka Wałbrzycha wyniosła z kompleksu hotelowego m.in. sprzęt do zabiegów kosmetycznych o łącznej wartości blisko 2,5 tysiąca złotych. Zaalarmowani o zdarzeniu policjanci pierwszego komisariatu zatrzymali podejrzewaną o ten czyn kobietę i w wyniku podjętych działań odzyskali skradzione mienie.

Kelnerka, zamiast pracować - co potwierdziło się podczas przeprowadzonych przez policjantów czynności procesowych - 31 sierpnia wyniosła z obiektu kosmetyki, różnego rodzaju lampy, wannę z hydromasażem do stóp, radioodtwarzacz, ręczniki, a nawet sztućce. O tym, że z jednego z pomieszczeń zginął sprzęt o wartości blisko 2,5 złotych, ostatecznie zorientowali się kierownicy kompleksu hotelowego i w minioną środę wezwali Policję.

Powiadomieni o przestępstwie funkcjonariusze Komisariatu Policji I w Wałbrzychu na miejscu zdarzenia ustalili, że za kradzież odpowiedzialna jest 36-latka i zatrzymali podejrzewaną o ten czyn kobietę w miejscu pracy, a następnie dokonali przeszukania jej mieszkania, w którym znaleźli utracone w wyniku przestępstwa mienie. Policjanci postawili wałbrzyszance zarzut kradzieży. Za popełniony czyn kobieta odpowie teraz przed sądem. Grozi jej kara pozbawienia wolności do lat 5.

źródło: KMP w Wałbrzychu 

 

Wasze komentarze

środa, 16.9.2020 11:23
niedziela, 13.9.2020 08:48
wtorek, 8.9.2020 10:25
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki