Odzyskali auto warte 360 tys. złotych skradzione w Czechach

czwartek, 30.6.2022 10:14 142 0

Lubańscy i wałbrzyscy kryminalni przy skoordynowanych działaniach z funkcjonariuszami z Czech w zaledwie dwa dni, ujawnili i odzyskali warty ponad 360 tysięcy złotych samochód osobowy. Pojazd został przetransportowany do naszego kraju z Pragi. Funkcjonariusze prowadzą działania zmierzające do ustalenia wszystkich okoliczności zdarzenia i zatrzymania osób mających związek z tą kradzieżą.

Skoordynowane działanie policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu oraz Policji z Czech doprowadziły do odzyskania samochodu osobowego. Pojazd został ujawniony na parkingu sklepowym w Lubaniu. Samochód o wartości ponad 360 tysięcy złotych został skradziony z terenu Czech dwa dni temu. Policjanci poprzez Biuro Międzynarodowej Współpracy Policji powiadomili Policję Czeską o odzyskaniu pojazdu i po wykonaniu niezbędnych czynności Mercedes-Benz GLE 400 został wydany właścicielowi.

Funkcjinariusze prowadzą działania zmierzające do ustalenia wszystkich okoliczności zdarzenia i zatrzymania osób mających związek z tą kradzieżą.

źródło: KMP w Wałbrzychu

Dodaj komentarz

Komentarze (0)