komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

piątek, 10 kwietnia 2020

Michala, Makarego


Odpowie za posiadanie narkotyków

wtorek, 18.2.2020 10:04 , komentarze: 0 , odsłony: 241
kategorie artykułu:

Środki psychotropowe w postaci amfetaminy, z których można było wykonać prawie 600 porcji handlowych narkotyków ujawnili i zabezpieczyli w miniony piątek (14 lutego) w jednym z wałbrzyskich mieszkań policjanci kryminalni Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu. Funkcjonariusze realizując informację własną zatrzymali do tej sprawy 31-letniego mieszkańca Wałbrzycha.

Policjanci kryminalni wykorzystując informacje operacyjne ustalili, że wałbrzyszanin w swoim mieszkaniu przy ul. Bukietowej w Wałbrzychu przechowuje narkotyki w postaci amfetaminy. Podczas przeszukania pomieszczeń funkcjonariusze znaleźli woreczek, w którym znajdowały się środki psychotropowe, z których można było wykonać prawie 600 porcji handlowych tych narkotyków.

Sprawa ma charakter rozwojowy. Śledczy ustalają m.in. skąd pochodziły narkotyki i do kogo miały trafić. O dalszych losach mężczyzny zadecyduje sąd. W świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: KMP w Wałbrzychu

 

Wasze komentarze

Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
SKUP AUT
SKUP AUT
Mati Autogaz
Mati Autogaz