Odpowie przed sądem za posiadanie znacznej ilości narkotyków

wtorek, 12.10.2021 09:42 154 0

Spore ilości narkotyków w postaci amfetaminy ujawnili i zabezpieczyli w jednym z mieszkań w Boguszowie-Gorcach policjanci kryminalni wraz z funkcjonariuszami zwalczającymi przestępczość gospodarczą wałbrzyskiej komendy. Mundurowi do sprawy zatrzymali 29-letniego mężczyznę, któremu postawili zarzut posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych.

W wyniku pracy operacyjnej mundurowi Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu odwiedzili w minioną niedzielę nad ranem jedno z mieszkań przy ul. Walentynowicz w Boguszowie-Gorcach. 29-letni mężczyzna nie krył zaskoczenia, kiedy policjanci podczas przeszukania znaleźli w jego kurtce woreczek, w którym znajdowała się amfetamina. Z zabezpieczonych narkotyków można było wykonać blisko 400 porcji handlowych tych środków psychotropowych.

29-latek ostatecznie został zatrzymany i stanie teraz przed sądem. Za posiadanie znaczniej ilości substancji zabronionych prawem wg Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10. Prokurator Prokuratury Rejonowej w Wałbrzychu zastosował w stosunku do boguszowianina środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

źródło: KMP w Wałbrzychu

Dodaj komentarz

Komentarze (0)