Odpowie przed sądem za posiadanie ponad 2 tysięcy porcji amfetaminy

piątek, 3.4.2020 11:32 502 0

Środki psychotropowe w postaci amfetaminy ujawnili i zabezpieczyli w jednym z mieszkań w dzielnicy Nowe Miasto policjanci kryminalni wałbrzyskiej komendy. Funkcjonariusze do sprawy zatrzymali 34-letniego mężczyznę, któremu Prokurator Rejonowy w Wałbrzychu postawił zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków i zastosował w stosunku do wałbrzyszanina środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

W wyniku pracy operacyjnej policjanci kryminalni odwiedzili jedno z mieszkań przy ul. Piłsudskiego w środę po południu. Podczas przeszukania pomieszczeń w jednym z pokoi funkcjonariusze znaleźli woreczek z białym proszkiem. 34-letni wałbrzyszanin ukrył narkotyki w w koszu na śmieci. Policjanci ustalili, że były to środki psychotropowe w postaci amfetaminy, z których można było przygotować ponad 2100 porcji tego narkotyku.

34-latek został zatrzymany i stanie teraz przed sądem. Za posiadanie znaczniej ilości narkotyków wg Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.

źródło: KMP w Wałbrzychu

Dodaj komentarz

Komentarze (0)