komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

środa, 26 lutego 2020

Miroslawa, Aleksandra

Odnaleźli samochód, który wcale nie został skradziony

czwartek, 16.1.2020 09:02 , komentarze: 0 , odsłony: 329
kategorie artykułu:

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji I w Wałbrzychu otrzymali zgłoszenie o kradzieży samochodu marki chevrolet wartości 15 000 zł. 49-letni mieszkaniec Wałbrzycha poinformował, że wieczorem zaparkował auto przy ul. Hetmańskiej w Wałbrzychu. Gdy rano wstał, stwierdził brak pojazdu. Policjanci, w toku prowadzonych czynności, odnaleźli samochód, który jak się okazało wcale nie został skradziony.

Rano, 12 stycznia do Komisariatu I Policji w Wałbrzychu przyszedł 49-letni mężczyzna. Wałbrzyszanin złożył zawiadomienie o kradzieży należącego do niego chevroleta wartości 15 000 zł. Mężczyzna oświadczył, że dzień wcześniej zaparkował samochód pod blokiem przy ul. Hetmańskiej. Gdy rano wyszedł z domu po samochodzie nie było śladu.
Po przyjęciu zgłoszenia policjanci przystąpili do działania. Komunikat z opisem utraconego auta oficer dyżurny przekazał patrolom, a kryminalni udali się natomiast na miejsce kradzieży pojazdu. Duże było zdziwienie mundurowych, gdy odnaleźli chevroleta stojącego spokojnie 300 m od miejsca, w którym został zaparkowany wieczorem.
Wyjaśnienie sprawy okazało się bardzo proste. Córka właściciela samochodu wieczorem wzięła samochód ojca i pojechała nim na zakupy. Gdy wróciła zaparkował auto w innym miejscu. Zapomniała o tym fakcie poinformować tatę.

Na szczęście w tym przypadku zawiodła jedynie komunikacja na linii córka - ojciec, a sprawa dla zawiadamiającego zakończyła się pomyślnie.

źródło: KMP w Wałbrzychu

 

Wasze komentarze

Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Mati Autogaz
Mati Autogaz
SKUP AUT
SKUP AUT