komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

piątek, 18 września 2020

Irmy, Stanislawa

Niezapomniane wesele nad morzem

czwartek, 7.11.2019 09:17 , odsłony: 181
kategorie artykułu:

Każda para planująca wesele chce, by dzień ślubu był idealny. Wspomnienia z tych kilkunastu godzin pozostaną na zawsze. To magiczny czas, który chce się celebrować z najbliższymi. Coraz więcej par szuka sposobów na to, by na ich weselu pojawił się pewien element świeżości i oryginalności, co uczyni ich wesele inne niż wszystkie.

W dalszym ciągu w Polsce dominuje tradycjonalizm. Wesele ma pewien stały program, sala podobny wystrój, takie same potrawy i zabawy. Jednocześnie młodzi ludzie chcą iść z duchem nowoczesności, szukając sposobu na urozmaicenie.

O czym pamiętać planując oryginalne wesele?

Oryginalne wesele nie jest dla każdego. Nawet jeśli Młoda Para to dwie nietuzinkowe osobowości, które uwielbiają zaskakiwać i chcą, by ich wesele było inne niż wszystkie, nie zawsze mogą sobie na to pozwolić. Trzeba wziąć pod uwagę również gości, którzy będą brać udział w uroczystości.

Mogą przeważać ci o równie nowoczesnym spojrzeniu, pełni dystansu, poczucia humoru. Z drugiej strony stoi wciąż silna grupa tradycjonalistów, których niektóre atrakcje mogłyby po prostu zniesmaczyć lub krępować. Dlatego, zanim wdroży się zwariowany pomysł w życie, najlepiej zastanowić się, jak wszystko zrównoważyć, by osiągnąć niesamowity efekt i stworzyć równie dobrą atmosferę.

Oryginalna propozycja dla każdego

Są też takie pomysły, które z jednej strony będą oryginalne, a z drugiej tradycyjne. Przykładem może być zorganizowanie wesela w hotelu Quadrille. To totalnie oryginalne miejsce, gdzie można zorganizować wyjątkowe wesele nad morzem.

Sam hotel mieści się w pięknym pałacu i z ogromnymi terenami zielonymi. Z tego względu można całe lub część wesela zorganizować na świeżym powietrzu przy fontannie. Na stołach pojawią się eleganckie nakrycia, wyjątkowo apetyczne potrawy, które podbiją każde podniebienie.

Każda osoba, która uwielbia wesela eleganckie i tradycyjne, będzie tym zachwycona. Do tego momentu mogłoby się wydawać, że jest to miejsce jak wiele innych, a jednak nie…

Quadrille to hotel tematyczny. Oznacza to, że cały jego wystrój będzie nawiązywać do konkretnego tematu. W tym przypadku gości zewsząd otaczać będą detale związane z „Alicją w krainie czarów”. Przewijają się one wszędzie! Szachownica na posadzce, duże figury szachowe, kapelusz, fotele-maski. To wszystko razem sprawia, że zarówno Para Młoda, jak i jej goście wkraczają do baśniowego świata.

Dla podkreślenia magicznej atmosfery

Podczas gdy kucharze z restauracji Biały Królik będą serwować kolejne wspaniałości, a goście będą się bawić, na scenę mogą wkroczyć… aktorzy! Mogą się wcielić w bohaterów, których na swojej drodze spotkała Alicja. Dostarczą wszystkim uczestnikom jeszcze więcej rozrywki.

Wszyscy będą pod wrażeniem, a wesele będzie inne niż wszystkie. Ponieważ istotne jest to, by wszystko było wyważone i nic nie przekroczyło granicy dobrego smaku, nad całością pieczę sprawować będzie doświadczony koordynator. Zadba, by wesele było jeszcze piękniejsze, niż się spodziewano.

 

 
czwartek, 17.9.2020 12:48
czwartek, 17.9.2020 12:41
czwartek, 17.9.2020 12:40
czwartek, 17.9.2020 12:26
środa, 16.9.2020 08:01
poniedziałek, 14.9.2020 10:48
niedziela, 13.9.2020 08:10
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele