komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

niedziela, 5 lipca 2020

Marii, Antoniego

Nasze atrakcje bezpiecznie i smacznie – Aglomeracja Wałbrzyska zaprasza

wtorek, 16.6.2020 08:20 , komentarze: 0 , odsłony: 261
kategorie artykułu:

Lokalna Organizacja Turystyczna Aglomeracji Wałbrzyskiej opublikowała dwie nowe mapy informujące o atrakcjach turystycznych i obiektach gastronomicznych udostępnionych zwiedzającym po złagodzeniu obostrzeń związanych z pandemią. Jeszcze przed otwarciem granic Aglomeracja Wałbrzyska stała się jednym z najpopularniejszych kierunków spragnionych wyjścia z domu turystów.

Eleganckie i czytelne mapy mają przybliżyć turystom przyjeżdżającym do Wałbrzycha i okolic te atrakcje, obiekty i lokale gastronomiczne, które prowadzą już działalność. Utrzymana w zielonej stylistyce mapa o nazwie Nasze atrakcje bezpiecznie i smacznie, umiejscawia w terenie, a na odwrocie ukazuje na fotografii i w krótkim opisie już dostępne i bezpieczne dla gości obiekty turystyczne i gastronomiczne.

Druga mapa o nazwie Smaki Aglomeracji Wałbrzyskiej utrzymana jest w tonacji ciemnoróżowej i przedstawia najlepsze lokale gastronomiczne na terenie Aglomeracji Wałbrzyskiej wraz z adresami oraz serwowane w nich popisowe dania.

Bilet lub rachunek z atrakcji zaznaczonych numerami na zielonej mapie uprawnia do skorzystania z 10 % rabatu lub biletu ulgowego.

- Zmęczeni kwarantanną i licznymi obostrzeniami turyści chętnie opuszczają swoje domy i szukają krajowych atrakcji turystycznych. Cieszę się, że znajdują je w Aglomeracji Wałbrzyskiej. Mapy mają wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych gości i przekazać im w atrakcyjnej wizualnie formie aktualne i potrzebne informacje – wyjaśnia Anna Żabska, prezes LOT AW.

Przygotowane przez Lokalną Organizację Turystyczną Aglomeracji Wałbrzyskiej mapy dostępne są nieodpłatnie we wszystkich obiektach na nich zaznaczonych.

 

Wasze komentarze

sobota, 4.7.2020 11:15
piątek, 26.6.2020 16:34
poniedziałek, 22.6.2020 12:25
poniedziałek, 15.6.2020 13:57
czwartek, 4.6.2020 10:38
czwartek, 28.5.2020 09:35
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele