Nagroda „Policjanta roku” dla asp. Magdaleny Marszał z wałbrzyskiej komendy

wtorek, 5.10.2021 15:08 346 0

Z rąk Zbigniewa Dorosza przedstawiciela Polskiej Izby Ubezpieczeń asp. Magdalena Marszał z Wydziału dw. Z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu odebrała wczoraj nagrodę „Policjanta roku” za osobisty wkład i codzienną pracę na rzecz zapobiegania i przeciwdziałania przestępczości ubezpieczeniowej dla polskiego rynku ubezpieczeń. W uroczystości udział wzięli także Komendant Miejski Policji w Wałbrzychu nadkom. Krzysztof Lewandowski oraz Zastępca Naczelnika Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą podkom. Monika Rzehulka-Rzepa, którzy również pogratulowali wałbrzyskiej funkcjonariuszce skuteczności w działaniu.

Wczoraj o godzinie 11:00 Zbigniew Dorosz, w imieniu Prezesa Zarządu Polskiej Izby Ubezpieczeń Jana Grzegorza Prądzyńskiego, w gmachu Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu wręczył pamiątkową statuetkę „Policjanta roku” oraz list gratulacyjny asp. Magdalenie Marszał i osobiście podziękował naszej funkcjonariuszce za ogromne zaangażowanie w zwalczanie przestępczości ubezpieczeniowej.

W liście gratulacyjnym czytamy między innymi:

„Szanowna Pani Aspirat,
Polska Izba Ubezpieczeń, zrzeszająca wszystkie polskie zakłady ubezpieczeń, przywiązuje szczególną wagę do przeciwdziałania i zapobiegania przestępczości ubezpieczeniowej. Misja, którą Pani wykonuje ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo rynku i ochronę klientów zakładów ubezpieczeń. Prosimy o przyjęcie nagrody ufundowanej przez izbę dla najlepszych policjantów realizujących działania w tym obszarze w garnizonie dolnośląskim. Pragniemy serdecznie podziękować za osobisty wkład i codzienną pracę na rzecz zapobiegania i przeciwdziałania przestępczości ubezpieczeniowej dla polskiego rynku ubezpieczeń.”

źródło: KMP w Wałbrzychu

Dodaj komentarz

Komentarze (0)