komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

sobota, 21 września 2019

Jonasza, Mateusza

Nadkom. Dariusz Musielski przejął obowiązki zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu

wtorek, 3.9.2019 09:40 , komentarze: 1 , odsłony: 530
kategorie artykułu:

2 września w wałbrzyskiej komendzie odbyła się uroczysta zbiórka z okazji powierzenia obowiązków służbowych na stanowisku zastępy Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu nadkomisarzowi Dariuszowi Musielskiemu, który przez kilka ostatnich lat związany był z Wydziałem d/w z Korupcją Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. Obowiązki I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu objął natomiast dotychczasowy zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu nadkom. Rafał Siczek.

Rozkazem personalnym Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu nadinsp. Tomasz Trawiński z dniem 1 września 2019 roku powierzył pełnienie obowiązków służbowych na stanowisku zastępy Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu nadkomisarzowi Dariuszowi Musielskiemu. Obecny podczas uroczystości I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu insp. Piotr Leciejewski złożył nadkom. Dariuszowi Musielskiemu serdeczne gratulacje oraz życzył wszelkiej pomyślności w realizacji planowanych zamierzeń.

Nadkom. Dariusz Musielski rozpoczął służbę w lutym 1999 roku w ogniwie patrolowo-interwencyjnym Komendy Powiatowej Policji w Oławie. W prewencji pełnił ją do 2000 roku. W styczniu 2001 roku przeniósł się do Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komisariatu Policji Wrocław-Krzyki. Z dochodzeniówką związany był natomiast do 2011 roku pełniąc służbę w Wydziale Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu, a następnie Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. W 2011 roku przeszedł do Wydziału do Walki z Korupcją Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, gdzie pracował do do końca sierpnia tego roku. Teraz przyszedł czas na zapoznanie się z pracą wałbrzyskich policjantów. Nadkom Dariusz Musielski będzie kierował pionem kryminalnym.

 

Wasze komentarze

Czemu kadra taka smutna ?
wtorek, 03.09.2019 18:53 autor: Radny
czwartek, 19.9.2019 09:08
czwartek, 12.9.2019 11:09
1
środa, 4.9.2019 11:39
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
SKUP AUT
SKUP AUT
CENTRUM MEBLOWE
CENTRUM MEBLOWE