Młodzicy zremisowali w derbowym spotkaniu

piątek, 22.4.2016 09:06 728 0

Po meczu walki młodzicy Górnika Wałbrzych zremisowali z Polonią-Stal Świdnica 1:1. Pomimo nie najlepszej gry, Górnicy potrafili stworzyć sobie kilka okazji do zdobycia bramki.

Pierwsza połowa to szanse Janika oraz Świętanowskiego. Najbardziej żal okazji Korby, który nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem gości. Druga część derbowego spotkania rozpoczęła się od błędu w obronie wałbrzyszan i świdniczanie wyszli na prowadzenie. Nieustanna walka na boisku i dążenie do strzelenia wyrównującego gola została jednak nagrodzona. W ostatniej minucie meczu do rzutu wolnego podszedł Korba i precyzyjnie dośrodkował w pole karne Świdniczan. Piłka przeleciała obok bramkarza i wpadła do bramki, a sędzia skończył spotkanie.

Remis 1:1 to sprawiedliwy wynik. Ambitnych młodzików jednak nie satysfakcjonuje, w związku z tym zapowiadają walkę o pełną pulę w kolejnym spotkaniu.

Górnik: Ankiel, Andrzejak, Świętanowski, M.Wiliński, T.Wiliński, Rewers, Nowacki, Mojsa, Korba, Janik oraz Kowalski, Szewczyk, Domek.

źródło: KP Górnik Wałbrzych