Magia w WOK. Świąteczny pokaz iluzji Bartosza Lewandowskiego

wtorek, 30.11.2021 11:37 314 0

To będzie niesamowite i przede wszystkim magiczne show. 13 grudnia Wałbrzyski Ośrodek Kultury zaprasza na Świąteczne Magic Show w wykonaniu jednego z najlepszych iluzjonistów w kraju. Na scenie pojawi się Bartosz Lewandowski, finalista programu „Mam Talent”.
 
- To godzinne widowisko dla każdego. Czeka Państwa magiczna podróż, w czasie, której będziecie mogli się przekonać, że rzeczy niemożliwe i nieprawdopodobne w wykonaniu iluzjonisty stają się możliwe. Głównym punktem Świątecznego Magic Show mają być triki z ptakami, którymi Bartosz Lewandowski podbił serca publiczności telewizyjnego show „Mam Talent” – mówi Jarosław Buzarewicz, dyrektor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

 
W czasie show, które odbędzie się 13 grudnia o godzinie 18.oo w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury na terenie Starej Kopalni nie zabraknie elementów humorystycznych. W programie pokazu pojawiające się i znikające przedmioty, etiuda z latającym stolikiem i długa lista iluzji w asyście pięknej śnieżynki. W czasie pokazu przygotowano także niespodziankę dla najmłodszych – magiczne pojawienie się Świętego Mikołaja.
 
Bilety dostępne są na stronie bilety.wok.walbrzych.pl w cenie 35 złotych dla dzieci i młodzieży do 17 lat i 45 złotych dla dorosłych.
 
Bartosz Lewandowski to młody, ale bardzo doświadczony iluzjonista. 22-latek występuje w całej Polsce. Artysta w 2018 roku był finalistą telewizyjnego show „Mam Talent”.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)