komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

czwartek, 24 stycznia 2019

Felicji, Franciszka

Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą

piątek, 10.8.2018 09:09 , komentarze: 0 , odsłony: 195
kategorie artykułu:

Policjanci prewencji kryminalnej Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu uczestniczyli 8 sierpnia w spotkaniu z najmłodszymi w ramach działań „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”. Pogoda sprzyja wakacyjnym wyjazdom, dlatego funkcjonariusze przypomnieli dzieciom o zasadach bezpieczeństwa, jakie powinny zachować podczas spędzania czasu wolnego.

Zajęcia odbyły się siedzibie Centrum Aktywności Lokalnej przy ul. Mickiewicza w Wałbrzychu. Policjanci mówili głównie o bezpiecznym wypoczynku nad wodą. Poprowadzili dyskusję na temat możliwości spędzania czasu wolnego przez dzieci i młodzież w okresie wakacji oraz zagrożeniach wynikających z korzystania z niestrzeżonych akwenów. Przypomnieli, że bezwzględnie należy wykonywać polecenia ratowników Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz stosować się do regulaminów kąpielisk. 

Ponadto podczas prelekcji mundurowi omówili w pełni zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Młodzież dowiedziała się jak bezpiecznie poruszać się rowerem i komunikacją miejską. Nie obyło się bez informacjach o ruchu pieszych, a także prezentacji sprzętu policyjnego.

źródło: KMP w Walbrzychu

 

Wasze komentarze


dzisiaj, 1 godz temu
dzisiaj, 1 godz temu
dzisiaj, 1 godz temu
dzisiaj, 1 godz temu
wczoraj, 22 godz temu
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Mati Autogaz
Mati Autogaz