KONKURS: Zakochaj się w Boguszowie-Gorcach

piątek, 5.2.2021 10:19 652 0

W związku ze zbliżającymi się Walentynkami Gmina Miasto Boguszów-Gorce oraz Krzysztof Kumorek p.f. Burmistrz Miasta Boguszowa-Gorc zapraszają do wzięcia udziału w konkursie "Zakochaj się w Boguszowie-Gorcach".
Konkurs polega na wykonaniu zdjęcia z motywem walentynkowym na terenie miasta. Mogą to być fotografie przedstawiające zarówno was samych, z rodzinami jak również wyłącznie motyw walentynkowy na tle okolic miasta. Najważniejsze, aby były wypełnione miłością i pozytywną energią!

Wykonane zdjęcie prześlijcie mailem na adres: promocja@boguszow-gorce.pl w terminie od 03.02. do 10.02.2021 roku.

Na wszystkich, którzy prześlą swoje zdjęcie czekają kalendarze z pracami pana Zdzisława Szpaka, artysty malarza z Boguszowa-Gorc. Spośród nadesłanych fotografii zostaną wyłonione trzy najbardziej magiczne ujęcia, których autorzy otrzymają:

Miejsce I – voucher do wykorzystania dla dwóch osób na dowolne usługi w Restauracji Magdalenka i Hotelu Piotr SPA&Wellness w Boguszowie-Gorcach o wartości 200 zł
Miejsce II – voucher do "Kwiaty i Upominki Iwona Kuczyńska" w Boguszowie-Gorcach o wartości 100 zł
Miejsce III – kosz słodkości od p.f. Burmistrza Miasta Boguszowa-Gorc
Nagrody ufundowała Gmina Miasto Boguszów-Gorce.

Od 11.02 do 12.02 do godz. 12:00 przeprowadzone będzie głosowanie online. Na fanpage’u Gmina Miasto Boguszów-Gorce zaprezentujemy wszystkie nadesłane zdjęcia i to Wy zadecydujecie, które z nich ma otrzymać nagrodę. Wygra fotografia, która zbierze najwięcej lajków.

Finał konkursu będzie miał miejsce w Święto Zakochanych - 14.02.2021 na fanpage’u gminy.
źródło: UM Boguszów-Gorce

Dodaj komentarz

Komentarze (0)