Konkurs na projekt graficzny Maskotki promującej Gminę Czarny Bór

czwartek, 20.5.2021 10:13 411 0

Jesteś mieszkańcem gminy, masz chrapkę na nagrodę w wysokości  1.000,00 PLN i ciekawy pomysł, jak w projekcie maskotki Melafirek oddać niepowtarzalny charakter gminy Czarny Bór? Ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!
Maja Sadowy – członek Zarządu Mineral Polska Sp. z o.o., Adam Górecki – wójt gminy Czarny Bór oraz Katarzyna Bernaś – dyrektor B+ CK ogłosili  konkurs na Maskotkę promującą Gminę Czarny Bór.

– Historia gminy jest nierozerwalnie związana ze złożami melafiru i sięga 1945 r., a wiele instytucji i podmiotów działających w gminie w nazwie nawiązuje do tego minerału. Mam tu na myśli chociażby UKN Melafir Czarny Bór, Przedszkole Gminne „Melafirek”, LZS Skalnik Czarny Bór. Dlatego we współpracy z Mineral Sp. z o.o. postanowiliśmy, że skoro melafir dla tak wielu z nas kojarzy się z gminą warto pokusić się o stworzenie rozpoznawalnego znaku promującego, jakim jest maskotka – mówił Adam Górecki, podczas ogłoszenia konkursu.

Regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa dostępne są na: www.czarny-bor.pl oraz www.ck.czarny-bor.pl. Konkurs trwa do 22 czerwca 2021 r. Atrakcyjne nagrody czekają.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Przetargi
i Obwieszczenia

Zobacz