Komisarz Tomasz Szkudlarek p.o. Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji I w Wałbrzychu

piątek, 22.1.2021 11:07 558 0

Tym razem nowe zadania oraz kolejne zawodowe wyzwania czekają przed kom. Tomaszem Szkudlarkiem. Od dzisiaj, 22 stycznia dotychczasowy ekspert Zespołu Zarządzania Kryzysowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu pełni obowiązki Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji I w Wałbrzychu z siedzibą w Szczawnie-Zdroju.

W czwartek po południu Komendant Miejski Policji w Wałbrzychu kom. Krzysztof Lewandowski podczas spotkania służbowego powierzył obowiązki Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji I w Wałbrzychu kom. Tomaszowi Szkudlarkowi.

Dotychczasowy ekspert Zespołu Zarządzania Kryzysowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu służbę w Policji rozpoczął w 2000 roku. Przez ponad 20 lat związany był z prewencją, gdzie kolejno pracował jako policjant, dzielnicowy oraz dyżurny w nieistniejącym już Komisariacie Policji V w Wałbrzychu. Następnie od 2009 roku pełnił służbę jako specjalista zespołu zarządzania kryzysowego wałbrzyskiej komendy.

W 2017 roku powierzone zostały mu obowiązku Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji Komisariatu Policji I w Wałbrzychu, a w połowie 2018 roku ponownie trafił do gmachu wałbrzyskiej komendy, gdzie do teraz pracował na stanowisku eksperta w zespole zarządzania kryzysowego. Teraz - tak jak dla podinsp. Przemysława Szydłowskiego - i dla kom. Tomasza Szkudlarka pora na podjęcie nowych wyzwań, tym razem w Komisariacie Policji I w Wałbrzychu, gdzie doświadczony już oficer będzie nadzorował pion prewencji.

źródło: KMp w Wałbrzychu

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Przetargi
i Obwieszczenia

Zobacz