komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

poniedziałek, 30 listopada 2020

Andrzeja, Maury

Prezes Zamku Książ w zarządzie DOT

środa, 30.9.2020 11:39 , komentarze: 0 , odsłony: 159
kategorie artykułu:

Prezes Zamku Książ w Wałbrzychu Anna Żabska podczas zwyczajnego walnego zgromadzenia sprawozdawczo-wyborczego członków Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej została wybrana do Zarządu stowarzyszenia. Wałbrzyszanka pełni już społecznie funkcję prezesa Lokalnej Organizacji Turystycznej  Aglomeracji Wałbrzyskiej.

Nowy zarząd Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej został wyłoniony we wrześniu. Anna Żabska, która została prezesem Zamku Książ w Wałbrzychu w 2017 roku, weszła do liczącego trzynaście osób zarządu DOT, którego kadencja potrwa  4 lata, a członkowie pełnią swe funkcje społecznie.  

- Dziękuję za udzielone mi przez głosujących zaufanie. Wierzę, że moja obecność w zarządzie DOT-u sprawi, że głos branży turystycznej z południowej części województwa dolnośląskiego będzie bardziej słyszalny. Region Sudetów to przecież jedna z najpiękniejszych krain w Polsce – mówi Anna Żabska.

Głównym statutowym celem DOT jest wspieranie rozwoju turystyki i szeroko pojęta promocja Dolnego Śląska w kraju i za granicą, jako regionu atrakcyjnego turystycznie, posiadającego doskonałe położenie na pograniczu z Niemcami i Czechami również, jako regionu charakteryzującego się zróżnicowanym krajobrazem przyrodniczym oraz bogactwem wspaniałych pomników historii i kultury.

 

Wasze komentarze

czwartek, 26.11.2020 09:45
wtorek, 24.11.2020 08:58
poniedziałek, 23.11.2020 12:26
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki