komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

poniedziałek, 28 września 2020

Waclawa, Tymona

Aglomeracja Wałbrzyska dla Medyków

czwartek, 9.7.2020 14:36 , komentarze: 0 , odsłony: 481
kategorie artykułu:

Członkowie Lokalnej Organizacji Turystycznej Aglomeracji Wałbrzyskiej mimo własnej trudnej sytuacji, przekazali medykom prawie 400 voucherów na swoje usługi i atrakcje turystyczne. Akcja, którą zainicjowała LOT AW jest gestem solidarności i wdzięczności względem środowiska medycznego, które jako pierwsze stanęło na froncie walki z pandemią. 

Członkowie Lokalnej Organizacji Turystycznej Aglomeracji Wałbrzyskiej przygotowali specjalną, bezpłatną ofertę dla przedstawicieli personelu medycznego. W ten sposób podziękowali za ich ofiarną walkę o zdrowie i życie mieszkańców Aglomeracji Wałbrzyskiej podczas pandemii koronawirusa.

Specjalne, dedykowane Vouchery uprawniające do wstępu, pobytu czy posiłku w ramach akcji #AglomeracjaWałbrzyskadlaMedyka są formą podziękowania dla pielęgniarek, pielęgniarzy, lekarek i lekarzy, którzy walczą na co dzień z COVID19.  Przekazało je aż jedenaście obiektów zrzeszonych w LOT AW. Są wśród nich: Opactwo w Krzeszowie, Gmina Miejska Nowa Ruda, Gmina Nowa Ruda, Muzeum Porcelany w Wałbrzychu, bistro zWolna z Jedliny-Zdroju, Aqua-Zdrój z Wałbrzycha, Pałac Jedlinka z Jedliny-Zdroju, Stara Kopalnia z Wałbrzycha, Zamek Grodno z Zagórza Śląskiego, Pałac Jugowice z Jugowic w gminie Walim oraz zamek Książ w Wałbrzychu.

Prawie czterysta voucherów, które zostaną rozdysponowane między przedstawicielami personelu medycznego, to oprócz bezpłatnych biletów wstępu do wymienionych wyżej, największych atrakcji turystycznych Aglomeracji Wałbrzyskiej, także karnety na basen i do saunarium, vouchery na posiłki i pobyty w hotelu, udział w warsztatach ceramicznych, a także pakiety upoważniające do udziału w 11.Biegu na Wielką Sowę czy półmaratonach Sowiogórskim i Orzeł, a także w 9. Górskim Biegu Wolności.

- Chcemy wyrazić wdzięczność naszym Medykom za ich ofiarność i ciężką pracę. Jestem ogromnie szczęśliwa, że członkowie LOT AW bez wahania od razu włączyli się w akcję i przekazali vouchery, mimo tego, że sami mocno odczuli skutki pandemii.  Są wakacje, a to najlepszy czas, aby nasi Bohaterowie mogli wypocząć u nas, zjeść, zwiedzić za darmo nasze obiekty wraz ze swoimi rodzinami  – mówi prezes Zamku Książ w Wałbrzychu i Lokalnej Organizacji Turystycznej Aglomeracji Wałbrzyskiej, Anna Żabska.

 

Wasze komentarze

wtorek, 22.9.2020 09:40
piątek, 18.9.2020 09:33
czwartek, 17.9.2020 14:29
poniedziałek, 14.9.2020 09:42
środa, 9.9.2020 14:10
środa, 2.9.2020 13:26
poniedziałek, 31.8.2020 15:23
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele