komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

czwartek, 17 października 2019

Wiktora, Marity

Pierwszą szybę rozbił butelką, w drugą rzucił kamieniami

poniedziałek, 10.6.2019 10:18 , komentarze: 0 , odsłony: 206
kategorie artykułu:

Funkcjonariusze Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu bezpośrednio po zgłoszeniu zatrzymali 20-letniego mieszkańca Wałbrzycha, który w minioną środę rozbił dwie szyby w jednym ze sklepów w dzielnicy Biały Kamień – rzucając w jedną z nich butelką, a w drugą kamieniami. Mężczyźnie za akt dewastacji grozi teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

5 czerwca około godziny 19:15 policjanci otrzymali informację od dyżurnego jednostki o uszkodzeniu dwóch szyb witryny sklepowej przy ul. Andersa w Wałbrzychu.  Przybyli na miejsce funkcjonariusze niezwłocznie po otrzymaniu rysopisu sprawcy rozpoczęli patrol przyległego terenu dzielnicy Biały Kamień. Mężczyzna, który był bardzo agresywny, trafił ostatecznie w ręce policjantów prewencji kilkaset metrów dalej przy ul. Dąbrowskiego, kiedy próbował uciec do piwnicy pobliskiego budynku.

Okazało się, że podejrzany działał z pobudek chuligańskich, rażąco lekceważąc porządek prawny. 20-latek rzucił butelką po wódce w kierunku witryny sklepowej, a drugą szybę rozbił kamieniami, gdyż ekspedientka nie chciała wymienić mu pustej butelki po alkoholu na pełną. O losie młodego mężczyzny zadecyduje sąd. Za zniszczenie mienia może on trafić za kraty więzienia na 5 lat.

źródło: KMP w Wałbrzychu

 

Wasze komentarze

wczoraj, 20 godz temu
wczoraj, 21 godz temu
środa, 16.10.2019 09:39
środa, 16.10.2019 09:13
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
SKUP AUT
SKUP AUT
CENTRUM MEBLOWE
CENTRUM MEBLOWE
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki