Wałbrzyska policjantka wystartowała w marszobiegu charytatywnym

czwartek, 18.4.2019 09:36 958 0

Wałbrzyska policjantka ruchu drogowego wystartowała w miniony weekend pod szyldem Komendy Głównej Policji w jednej z największych imprez sportowych w Polsce. W ramach 42-kilometrowego Orlen Warsaw Marathonu odbył się bieg na 10 km, w którym post. Natalia Dec zajęła miejsce na początku drugiej setki wśród kobiet, a w grupie zgłoszonych do rywalizacji policjantek była 5 z czasem 46m18s. Funkcjonariuszka wzięła udział także w marszobiegu charytatywnym na rzecz osób niepełnosprawnych.

Wałbrzyska policjantka dystans 10 km pokonała w 46m18s, co pozwoliło jej na zajęcie 1115 miejsca w klasyfikacji open na 7218 zawodników zgłoszonych do zawodów. W kategorii kobiet natomiast znalazła się na 115 miejscu wśród 2681 startujących zawodniczek.

Oczywiście przy tak dużej imprezie nie zabrakło kategorii dodatkowej, jaką był Puchar Polski Policji. Post. Natalia Dec uplasowała się w niej na 14 miejscu w kategorii open, a w grupie startujących kobiet była 5. Warto dodać, że wałbrzyska policjantka na co dzień trenuje i jest także członkiem wałbrzyskiego klubu sportowego „Kat Cross”. Gratulujemy Natalii udanego startu i życzymy powodzenia w dalszej rywalizacji sportowej.

Na podkreślenie zasługuje fakt, że cała Reprezentacja Komendanta Głównego Policji wzięła również udział w 1,5-kilometrowym marszobiegu charytatywnym mającym na celu zebranie środków na rzecz pomocy dzieciom niepełnosprawnym.

źródło: KMP w Wałbrzychu