komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

czwartek, 20 września 2018

Filipiny, Eustachego

Sześciu kierowców na "podwójnym gazie"

czwartek, 19.7.2018 09:24 , komentarze: 0 , odsłony: 759
kategorie artykułu:

Policjanci wałbrzyskiej drogówki przeprowadzili działania pod kryptonimem „Niebezpieczne promile”. Kontroli trzeźwości poddano ponad 600 kierujących. W sumie ujawniono 6 osób, które kierowały pojazdami na tzw. podwójnym gazie.

Prowadząc działania, funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Wałbrzychu przebadali 624 kierujących, w tym 20 kierowców ciężarówek i 5 kierujących autobusami. Ujawniono 3 kierujących w stanie nietrzeźwości oraz 3 w stanie po spożyciu alkoholu. Wśród zatrzymanych byli kierujący samochodami osobowymi, rowerzyści oraz motorowerzysta, który okazał się niechlubnym rekordzistą. 26-latek jechał ulicą Żeromskiego w Wałbrzychu mając ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. 

Przypomnijmy, że akcja „Niebezpieczne promile” miała na celu wyeliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierowców. Każdy, kto zostanie zatrzymany za jazdę na podwójnym gazie musi liczyć się z wysoką grzywną oraz orzeczonym przez sąd długotrwałym zakazem kierowania pojazdami, a nawet karą pozbawienia wolności do lat 2.

źródło: KMP w Wałbrzychu

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 3 godz temu
dzisiaj, 4 godz temu
wczoraj, 15 godz temu
wczoraj, 21 godz temu
wczoraj, 21 godz temu
wtorek, 18.9.2018 16:40
Auto Max
Auto Max
Pracuj z GoWork
Pracuj z GoWork
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Skład opału Agro
Skład opału Agro
przewozy międzynarodowe piątka bus
części Samsung
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki