komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

sobota, 26 września 2020

Wawrzynca, Kosmy

Krzysztof Kumorek ma plan dla Boguszowa-Gorc

piątek, 10.7.2020 10:13 , komentarze: 1 , odsłony: 619
kategorie artykułu:

Krzysztof Kumorek, pełniący funkcję Burmistrza Miasta Boguszowa-Gorc wspólnie z radnymi i mieszkańcami gminy przedstawił Szefowi Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michałowi Dworczykowi, plan dla Boguszowa-Gorc, czyli najważniejsze potrzeby do realizacji w gminie. Wśród wymienionych zadań znalazły się m.in.: remonty dróg i mostu na ulicy Krakowskiej, budowa obwodnicy, placów zabaw i przedszkola przy ulicy Waryńskiego oraz uzbrojenie terenów pod budownictwo mieszkaniowe.

- Plan powstał w wyniku konsultacji ze wszystkimi radnymi i w oparciu o rozmowy z mieszkańcami gminy. Jestem gotów do realizacji przedstawionych postulatów ze wszystkimi osobami, którym dobro gminy Boguszów-Gorce leży na sercu. Pogłębione konsultacje z mieszkańcami wszystkich dzielnic planuję w najbliższych tygodniach – mówi Komisarz Krzysztof Kumorek.

Spotkanie było również okazją do złożenia podziękowań Panu Ministrowi Michałowi Dworczykowi za trwającą od października 2019 roku modernizację stacji Boguszów-Gorce Zachód.

- Jestem dumny, że mogłem uczestniczyć w konsultacjach społecznych dotyczących rewitalizacji dworca Boguszów-Gorce Zachód. Od zawsze zależało mi, żeby mieszkańcy i turyści podróżowali w jak najbardziej komfortowych warunkach i udało się. Prace remontowe trwają. Ponadto miło mi przypomnieć, że od 4 lipca można już jeździć pociągiem Kolei Dolnośląskich do czeskiego Meziměstí. To również świetna okazja, aby przyjechać do Boguszowa-Gorc, gdzie czekają na turystów wspaniałe atrakcje m.in. w postaci góry Dzikowiec – podkreśla Krzysztof Kumorek, pełniący funkcję Burmistrza Miasta Boguszowa-Gorc. 

Komisarz Krzysztof Kumorek pochodzi z gminy Boguszów-Gorce. Z wykształcenia ekonomista, specjalizujący się zarządzaniem gospodarką społeczną. Analityk. Wieloletni pracownik spółki Tauron Ekoenergia i Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu odpowiedzialny m.in. za tworzenie planów inwestycyjnych i kontakty z samorządami. Doświadczony manager, który z powodzeniem realizował m.in. projekty współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 

Wasze komentarze

SPOSOBY FAŁSZOWANIA WYBORÓW ZAOBSERWOWANE W 1 TURZE-1)PISOWIEC TRZYMAJĄC UKRYTY W RĘCE DŁUGPIS NA KARTACH TRZASKOWSKIEGO DOSTAWIAŁ DRUGI KRZYŻYK,CO CZYNIŁO GŁOS NIEWAŻNYM.2) PISOWCY DOKŁADALI GŁOSY INNYCH KANDYDATÓW DO KUPKI DUDY A PRZEWODNICZĄCY KOMISJI PROPONOWAŁ LICZENIE KART PO ROŻKACH,ŻEBY SZYBCIEJ PÓJŚĆ DO DOMU.W JEDNEJ Z KOMISJI PISOWCY DOŁOŻYLI KILKADZIESIĄT GŁOSÓW NA INNYCH KANDYDATÓW NA KUPKĘ DUDY,TYLKO SPRZECIWOWI DZIEWCZYNY PEŁNIĄCEJ ROLĘ SPOŁECZNJ KONTROLI WYBORÓW FAŁSZERSTWO SIĘ NIE UDAŁO.....WEZ UDZIAŁ W SPOŁECZNEJ KONTROLI WYBORÓW NIE POZWÓL NA POWTÓRKĘ Z ROKU 1948-GO,KIEDY TO KOMUNIŚCI SFAŁSZOWALI REFERENDUM!!!

piątek, 10.07.2020 14:29:14 autor:

czwartek, 24.9.2020 12:19
wtorek, 22.9.2020 10:05
poniedziałek, 21.9.2020 10:04
czwartek, 17.9.2020 12:26
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Mati Autogaz
Mati Autogaz