komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

poniedziałek, 6 lipca 2020

Gotarda, Dominiki

Kolejni zatrzymani za przestępstwa narkotykowe

wtorek, 30.6.2020 10:31 , komentarze: 0
kategorie artykułu:

W ręce wałbrzyskich kryminalnych trafił 26-latek podejrzany o posiadanie znacznej ilości narkotyków. W jego mieszkaniu funkcjonariusze zabezpieczyli 200 porcji handlowych amfetaminy. Za to przestępstwo grozi kara nawet do 10 lat więzienia. Nie było to jedyne zatrzymanie wałbrzyskich policjantów uderzone w przestępczość narkotykową.

Do realizacji prowadzonej przez wałbrzyskich kryminalnych sprawy doszło w miniony piątek po południu na terenie Wałbrzycha. Stróże prawa na podstawie pracy operacyjnej zatrzymali w mieszkaniu mężczyznę, który posiadał przy sobie 200 działek dilerskich amfetaminy. Śledczy zabezpieczyli narkotyki i zatrzymali 26-letniego wałbrzyszanina. Jego sprawa znajdzie swój finał w sądzie. Mężczyźnie za posiadanie zabronionych substancji grozi nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Wałbrzyscy policjanci nieustannie prowadzą działania ukierunkowane na zwalczanie przestępczości narkotykowej i w minimy weekend zatrzymali kolejne trzy osoby, które posiadły przy sobie niedozwolone substancje.
Do pierwszego zatrzymania doszło w piątek w dzielnicy Podgórze. Funkcjonariusze z „dwójki” przy ul. Niepodległości zatrzymali 21-letniego wałbrzyszanina, który posiadał przy sobie narkotyki w postaci amfetaminy. Kolejne dwa zatrzymania miały miejsce w niedzielę. Policjanci z „jedynki” przy ul. Gajcego zatrzymali 29-latka, a kilka godzin później przy ul 1 Maja, w ręce policjantów z wałbrzyskiej prewencji wpadł 32-latek. Obydwaj zatrzymani to mieszkańcy Wałbrzycha. Wszyscy trzej mężczyźni posiadali przy sobie  substancje niedozwolone w postaci amfetaminy. Grozi im  do 5 lat pozbawiania wolności.

źródło: KMP w Wałbrzychu

 

Wasze komentarze

piątek, 3.7.2020 08:52
sobota, 4.7.2020 08:15
wtorek, 30.6.2020 10:45
poniedziałek, 29.6.2020 15:40
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele