komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

sobota, 16 stycznia 2021

Marcelego, Włodzimierza

Kierujący z zakazem, pasażer poszukiwany

środa, 13.1.2021 10:22 , komentarze: 0
kategorie artykułu:

Policjanci Komisariatu Policji w Głuszycy wczoraj wieczorem zatrzymali dwóch mieszkańców Jedliny-Zdroju w wieku 27 i 21 lat. Starszy z mężczyzn jechał samochodem osobowym pomimo wydanego sądowego zakazu, drugi natomiast był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za kradzież z włamaniem.

12 stycznia około godziny 19:00 na ul. Barbary w Jedlinie-Zdroju funkcjonariusze z Głuszycy postanowili zatrzymać wybrany w toku obserwacji samochód osobowy do kontroli drogowej. Mundurowi podejmując czynności kontrolne od samego początku podejrzewali, że mężczyzna nie powinien siedzieć za kierownicą, co potwierdziło się w trakcie legitymowania. Policjanci ustalili, że 27-latek miał orzeczony do 2023 roku przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu zakaz kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi. Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

Prowadząc czynności na miejscu kontroli drogowej policjanci wylegitymowali również pasażera. W tym przypadku okazało się, że 21-letni mężczyzna jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu celem osadzenia go w zakładzie karnym za dokonanie wcześniej kradzieży z włamaniem. Tym samym drugi z mieszkańców Jedliny-Zdroju również został zatrzymany i blisko 4 miesiące spędzi w zakładzie karnym.

źródło: KMP w Wałbrzychu

 

Wasze komentarze

wtorek, 12.1.2021 09:47
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki