Jarmark Bożonarodzeniowy w Krzeszowie

poniedziałek, 22.11.2021 09:05 496 0

Bożonarodzeniowy jarmark w duchowej stolicy Dolnego Śląska. Kilkunastu wystawców, muzyka i wyjątkowa atmosfera – Europejska Perła Baroku zaprasza do wspólnych świątecznych przygotowań. W weekend 18-19 grudnia odwiedzający Pocysterskie Opactwo w Krzeszowie będą mogli na placu znaleźć wymarzone upominki dla swoich bliskich. Na miejscu pojawią się lokalni producenci oraz rękodzielnicy.

Boże Narodzenie w Krzeszowie jest każdego roku czasem wyjątkowym, na miejsce w święta przyjeżdżają tysiące pielgrzymów - uczestnicząc w
Mszach Świętych, czy choćby po to aby zobaczyć bożonarodzeniową szopkę. Tym razem chcemy urozmaicono ten czas wspólnymi przygotowaniami. Odwiedzający już na kilka dni przed Wigilią będą mogli poczuć świąteczną atmosferę.
Do uczestnictwa w wydarzeniu w dalszym ciągu mogą zgłaszać się również wystawcy. Zainteresowani mogą zgłaszać chęć swojego uczestnictwa na adres fundacja@opactwo.eu. W wiadomości należy pozostawić swoje dane kontaktowe oraz przedstawić asortyment. Każdy wystawca będzie mógł liczyć na miejsce wystawowe w postaci drewnianego domku.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)