komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

niedziela, 29 marca 2020

Wiktoryna, Helmuta


IV Wyścig MTB Walim Puchar Gór Sowich 2014

wtorek, 1.7.2014 16:13 , komentarze: 0 , odsłony: 2493
kategorie artykułu:

Miłośnicy dwóch kółek po raz kolejny  mieli okazję spotkać się na IV WYŚCIGU MTB Walim Etap – PUCHAR GÓR SOWICH, który odbył się 29 czerwca 2014 r. w Walimiu. Wyścig był również rozgrywany jako pierwszy  z czterech wyścigów Pucharu Strefy MTB Sudety.

Uczestnicy ścigali się indywidualnie na trasie o długości 32 km z metą usytuowaną na parkingu przy Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu, gdzie  również był start. Organizatorem wydarzenia było Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu.

Założeniem imprezy była popularyzacja turystyki rowerowej i kolarstwa, propagowanie zawodów przeznaczonych dla każdego rowerzysty bez względu na wiek i płeć, promowanie regionalnych szlaków, atrakcji turystycznych, wyłonienie najlepszych zawodników oraz szerzenie aktywnego stylu życia.

Na linii startu stanęło 180 zawodników w wieku od 16 do 60 lat, którzy  wystartowali w pięciu kategoriach wiekowych mężczyzn i dwóch kategoriach wiekowych kobiet.  Spośród wszystkich uczestników  wyłoniono najlepszą kobietę oraz mężczyznę w kategorii Open.

Stu najlepszych uczestników otrzymało medale pamiątkowe, a zwycięzcy nagrody ufundowane przez sponsorów.

Dla grupy MTB Walim dodatkową nagrodę ufundował Pan Krzysztof Kwiatkowski.

Nad bezpieczeństwem uczestników imprezy czuwały odpowiednie służby: medyczna, policja, służby porządkowe organizatora.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za sportowe emocje, a kibicom za wspaniały doping.

Szczególne podziękowania pragniemy złożyć instytucjom wspierającym  oraz sponsorom.

A oto lista zwycięzców:

Kategoria OPEN dla uczestników z Gminy Walim   w  kategorii  Mężczyzn  (M):

1. Mateusz Kulaszewicz

Kategoria OPEN Kobiet (K):

1. Marta Rajca

Kategoria OPEN M:

1. Piotr Sułek – Świdnica – 01:20:05

Kategoria OPEN K:

1. Patrycja Piotrowska – Wałbrzych – 01:50:08

Kategoria K2:

1. Dorota Szul

2. Marta Rajca

3. Dorota Janusz

4. Ewelina Wysocka

5. Joanna Olejniczak

Kategoria K3:

1. Patrycja Piotrowska

2. Małgorzata Podgórska

3. Joanna Bagińska

4. Marzena Kuczyńska

5. Joanna Kwiatkowska

Kategoria M1:

1. Artur Pawlaczek

2. Damian Nowicki

3. Rafał Maślak

4. Rafał Sycha

5. Mariusz Łazanowski

Kategoria M2:

1. Tomasz Mach

2. Mikołaj Jurkowlaniec

3. Daniel Gruszczak

4. Paweł Szczepaniak

5. Mateusz Kulaszewicz

Kategoria M3:

1. Piotr Sułek

2. Piotr Iciaszek

3. Paweł Jamro

4. Jacek Sury

5. Rafał Byczkowski

Kategoria M4:

1. Robert Bachmatiuk

2. Rafał Szczepuch

3. Artur Marzec

4. Dariusz Podgórski

5. Dariusz Kuczyński

Kategoria M5:

1. Stefan Dziedzic

2. Roman Skowroński

3. Stanisław Łozdowski

4. Adam Plaszczyk

5. Andrzej Łozdowski

W dniu 2014-07-01 08:04, Promocja Gmina Walim pisze:

Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu

 

Wasze komentarze

środa, 25.3.2020 11:08
środa, 11.3.2020 16:01
wtorek, 10.3.2020 14:08
wtorek, 10.3.2020 11:08
wtorek, 10.3.2020 09:25
SKUP AUT
SKUP AUT
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Mati Autogaz
Mati Autogaz