komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

środa, 16 stycznia 2019

Marcelego, Włodzimierza

III Otwarte Mistrzostwa Policjantów w Tenisie Stołowym

poniedziałek, 21.5.2018 10:08 , komentarze: 0 , odsłony: 698
kategorie artykułu:

34 zawodników i zawodniczek wystartowało w III Otwartych Mistrzostwach Policjantów w Tenisie Stołowym woj. dolnośląskiego, które odbyły się w wałbrzyskim Aqua-Zdroju. W kategorii open zwyciężył Przemysław Rybikowski z KPP Polkowice.

Turniej zorganizował Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. dolnośląskiego wraz z Wydziałem Doboru i Szkolenia KWP we Wrocławiu oraz z Zarządem Terenowym NSZZ Policjantów KMP w Wałbrzychu. Zawody odbyły się w Hali Widowiskowo-Sportowej Aqua-Zdrój przy ul. Ratuszowej 6 w Wałbrzychu. 

W Mistrzostwach mogli wziąć udział policjanci i pracownicy Policji aktualnie pełniący służbę lub zatrudnieni w jednostkach Policji województwa dolnośląskiego oraz emeryci policyjni z Dolnego Śląska, jak również policjanci i pracownicy Policji z innych jednostek organizacyjnych z terenu Polski. 

Turniej indywidualny został rozegrany bez podziału na płeć i bez podziału na kategorie wiekowe. Zwyciężył Przemysław Rybikowski z KPP Polkowice. Na drugiej pozycji znalazł się Dariusz Butrym z KPP Lubań, a na trzecim stopniu podium uplasował się Janusz Stróżak z ZW NSZZP Lublin. 

W dodatkowej kategorii Emeryt Policyjny zwycięstwo odniósł Piotr Kawałkowski z Głogowa, drugi był Marian Gorczyca z Wałbrzycha, a trzeci Marek Sobiesiak z Dzierżoniowa. W drużynie zwyciężyli natomiast  funkcjonariusze ZW NSZZP Wrocław. Nagroda fair play została przyznana Sylwii Purlis ze Szczecina. 

Komendę Miejską Policji w Wałbrzychu reprezentowali Dariusz Rembak oraz Krzysztof Gubała.

źródło: KMP w Wałbrzychu

 

Wasze komentarze


dzisiaj, 2 godz temu
dzisiaj, 7 godz temu
dzisiaj, 7 godz temu
dzisiaj, 7 godz temu
dzisiaj, 7 godz temu
dzisiaj, 7 godz temu
dzisiaj, 7 godz temu
dzisiaj, 7 godz temu
wtorek, 15.1.2019 12:34
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Praca na GoWork
Praca na GoWork