komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

piątek, 22 czerwca 2018

Pauliny, Tomasza

III Otwarte Mistrzostwa Policjantów w Tenisie Stołowym

poniedziałek, 21.5.2018 10:08 , komentarze: 0 , odsłony: 316
kategorie artykułu:

34 zawodników i zawodniczek wystartowało w III Otwartych Mistrzostwach Policjantów w Tenisie Stołowym woj. dolnośląskiego, które odbyły się w wałbrzyskim Aqua-Zdroju. W kategorii open zwyciężył Przemysław Rybikowski z KPP Polkowice.

Turniej zorganizował Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. dolnośląskiego wraz z Wydziałem Doboru i Szkolenia KWP we Wrocławiu oraz z Zarządem Terenowym NSZZ Policjantów KMP w Wałbrzychu. Zawody odbyły się w Hali Widowiskowo-Sportowej Aqua-Zdrój przy ul. Ratuszowej 6 w Wałbrzychu. 

W Mistrzostwach mogli wziąć udział policjanci i pracownicy Policji aktualnie pełniący służbę lub zatrudnieni w jednostkach Policji województwa dolnośląskiego oraz emeryci policyjni z Dolnego Śląska, jak również policjanci i pracownicy Policji z innych jednostek organizacyjnych z terenu Polski. 

Turniej indywidualny został rozegrany bez podziału na płeć i bez podziału na kategorie wiekowe. Zwyciężył Przemysław Rybikowski z KPP Polkowice. Na drugiej pozycji znalazł się Dariusz Butrym z KPP Lubań, a na trzecim stopniu podium uplasował się Janusz Stróżak z ZW NSZZP Lublin. 

W dodatkowej kategorii Emeryt Policyjny zwycięstwo odniósł Piotr Kawałkowski z Głogowa, drugi był Marian Gorczyca z Wałbrzycha, a trzeci Marek Sobiesiak z Dzierżoniowa. W drużynie zwyciężyli natomiast  funkcjonariusze ZW NSZZP Wrocław. Nagroda fair play została przyznana Sylwii Purlis ze Szczecina. 

Komendę Miejską Policji w Wałbrzychu reprezentowali Dariusz Rembak oraz Krzysztof Gubała.

źródło: KMP w Wałbrzychu

 

Wasze komentarze

Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Auto Max
Auto Max
Miral
Miral
Skład opału Agro
Skład opału Agro
przewozy międzynarodowe piątka bus
Mati Autogaz
Mati Autogaz