Festyn charytatywny dla podopiecznej fundacji Serce dla Maluszka

wtorek, 15.6.2021 08:56 117 0

Już w sobotę 19 czerwca na boisku w Starym Julianowie w Wałbrzychu odbędzie się festyn charytatywny dla podopiecznej fundacji Serce dla Maluszka - Antoniny Murczak. Gwiazdami wydarzenia będą Artur Pawłowski, Rajdowe Dziećmorowice, Rajdowy Julianów i inni. Oficjalne powitanie gości i rozpoczęcie festynu rozpocznie się o godzinie 11:00. Tego dnia nie zabraknie licytacji!
W ciągu trwania festynu uczestnicy wydarzenia będą mogli wziąć udział w zabawie fantowej. Przed godziną 21:00 odbędzie się losowanie nagrody głównej.
Na uczestników wydarzenia czekają atrakcje dodatkowe: przejażdżki konne, pokazy motoryzacyjne, animatorzy, pokazy straży pożarnej, zamki dmuchane, konkursy i wiele innych!

Na głodnych i spragnionych będą czekały: kiełbasa z grilla, frytki, żurek w chlebku, domowe ciasta, popcorn, wata cukrowa, napoje, kawa, herbata, lemoniada i wiele innych.

Cały dochód z wydarzenia będzie przeznaczony na operacje Antosi w European Paley Institute.
Do udziału w wydarzeniu zapraszają organizatorzy oraz sponsorzy: Marzena Figlak, Martyna Murczak, Stop serwis Paweł Figlak, Gmina Walim, Tartak Stary Julianów, ZamaBud, Maciejowa Spiżarnia, Piekarnia Maciąg, TYM-BUD Usługi Budowlane, Stadnina koni Zielone Wzgórza oraz mieszkańcy Starego Julianowa.

Zapraszamy! 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)