komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

piątek, 20 września 2019

Filipiny, Eustachego

Festiwal Nordic Walking

środa, 11.9.2019 08:25 , komentarze: 0 , odsłony: 156
kategorie artykułu:

W sobotę 21 września odbędzie się Festiwal Nordic Walking. Po raz dziewiąty widzimy się w Sokołowsku przy Leśnym Źródełku. Od godz. 9.30 rozpoczną się bezpłatne zapisy. Trasa wiedzie leśnymi drogami po Górach Kamiennych, a dystanse są tak zróżnicowane, że każdy może pokonać wybraną przez siebie odległość.
Mamy dwa dystanse podczas festiwalu 5 oraz 10 km. Krótszy wiedzie malowniczymi ścieżkami wokół Sokołowska. Zapewniamy, że tę trasę pokonacie  bez problemów i polecamy ją  przede wszystkim seniorom i najmłodszym. 10 km to również odległość jaka może pokonać amator. Oprócz samego marszu, który przeprowadzony zostanie przez wykfalifikowanych instruktorów z Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking na terenie OSW Leśnego Źródło odbędzie się festyn rodzinny. Dla najmłodszych przygotowaliśmy wiele wspaniałych konkursów. Nie zabraknie dmuchanców, animatorów czy wspólnych zabaw.
Dla nieco starszych zapewniamy bezpłatną grochówkę strażacką, kiełbaskę przy ognisku, a popołudnie spędzicie przy muzyce graną przez dj Kostka. Dmuchany zamek, animatorzy ognisko oraz muzyka zapewni świetny sobotni relaks dla każdego mieszkańca Ziemi Wałbrzyskiej. Udział w wydarzeniu  jest  bezpłatny, nie planujemy  rywalizacji, a każdy kto przekroczy linię mety  otrzyma od nas nagrodę niespodziankę. Warto się zapisać ponieważ każdy uczestnik ma szanse dodatkowo wylosować nagrody, a są to m.in. kije do Nordic Walking, sporo sportowych gadżetów oraz mnóstwo innych ciekawych gadżetów. Zapewniamy rodzinną atmosferę, emocje na szlaku no i zachęcamy wszystkich do zdrowego stylu życia. Organizatorem wydarzenia jest Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu, a partnerami Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking oraz Sołectwo Sokołowsko.
Pod adresem znajdującym się poniżej będziemy informować na bieżąco o trasie, szczegółach zapisach itp. www.facebook.com/events/863982720651017

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 11 godz temu
czwartek, 19.9.2019 14:54
czwartek, 19.9.2019 10:16
czwartek, 19.9.2019 09:50
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Mati Autogaz
Mati Autogaz
CENTRUM MEBLOWE
CENTRUM MEBLOWE
SKUP AUT
SKUP AUT