Eobuwie.pl i MODIVO otwierają nowy sklep w Wałbrzychu

sobota, 16.7.2022 10:42 844 0

Marki eobuwie.pl i MODIVO 14 lipca zadebiutowały w Wałbrzychu. Wspólny sklep został otwarty w galerii Victoria. To pierwszy na mapie miasta koncept, dzięki któremu mieszkańcy mogą odkryć jakie korzyści niesie ze sobą połączenie świata offline i online!

Na klientów czeka ponad 15 000 produktów dostępnych od ręki oraz dostarczanych w 3 minuty od zamówienia w sklepie, pełna oferta online, a także możliwość skorzystania z popularnych usług: esize.me (skaner 3D, który umożliwia właściwe dopasowanie obuwia). Produkty z oferty MODIVO można zarezerwować online na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej, a w sklepie przymierzyć w interaktywnej przymierzalni i zdecydować o zakupie. Salon eobuwie.pl i MODIVO łączy portfolio kilkuset marek z segmentów premium, sport, czy casual. Wśród nich znajdują się m.in. Guess, Calvin Klein, Pinko, adidas, Fila, czy Nike.

 

W sklepie w Wałbrzychu, który zajmuje 550 metrów kwadratowych, postawiono na pełną digitalizację. Do dyspozycji klientów oddano 40 stanowisk z tabletami i 2 interaktywne przymierzalnie, w których umożliwiono m.in. sterowanie oświetleniem oraz zamawianie kolejnych rozmiarów i produktów. Koncept otwarty jest od poniedziałku do soboty w godzinach 10-21 i zlokalizowany jest na parterze galerii.

To już kolejny koncept brandów. Pozostałe salony eobuwie.pl i MODIVO znajdują się m.in. w Galerii Młociny w Warszawie, Bonarce w Krakowie, Magnolii we Wrocławiu  oraz Galerii Novy Smichov w Pradze.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)