Dzień Dziecka w Głuszycy

środa, 2.6.2021 10:00 282 0

Przedstawienia teatralne, zabawy z animatorami, quizy oraz konkursy z nagrodami czekały na najmłodszych, którzy w ubiegłą sobotę 29 maja przybyli na teren Centrum Przesiadkowego przy ul. Łukasiewicza w Głuszycy. Pogoda na szczęście dopisała i głuszyckie dzieci ze swoimi opiekunami spędziły pełne radości popołudnie.

Głuszycki Dzień Dziecka rozpoczął się widowiskiem „Awantura w Pacynkowie” w wykonaniu Teatru Bajka, który ponownie pojawił się na scenie z przedstawieniem „Leśne Ludki”. Radosne świętowanie uatrakcyjniły zabawy prowadzone przez animatorów z grupy „KAMAYU”.

Dużą dawkę pozytywnych wrażeń dostarczył dzieciom przyjazd wozów bojowych Ochotniczej Straży Pożarnej w Głuszycy Górnej. Wiele osób aktywnie uczestniczyło w quizach z nagrodami, wykazując się wiedzą nie tylko dotyczącą swojej „małej Ojczyzny” – Głuszycy, lecz także obejrzanych wcześniej teatrzyków.

Pozytywną energię przekazywali także przybyłym pięknie przebrani pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Głuszycy, którzy w ramach prowadzonej akcji „Stop przemocy” rozdawali dzieciom różowe baloniki. Jak na Dzień Dziecka przystało najmłodsi wręczyli dorosłym ordery uśmiechu – po pozytywnie zakończonej próbie wypicia z uśmiechem soku cytrynowego. Imprezę poprowadził przebrany w strój Ali Baby zawodowy aktor Robert Delegiewicz.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Przetargi
i Obwieszczenia

Zobacz