Dwóch mężczyzn wyjechało za granicę i nie daje znaków życia. Może ktoś ich widział?

poniedziałek, 21.11.2022 16:51 4106 0

Uwaga! Policjanci z Komisariatu Policji w Głuszycy poszukują dwóch zaginionych mężczyzn. Z urodzonym w 1984 roku głuszyczaninem Kamilem Szczakowskim najbliższa rodzina miała kontakt telefoniczny ostatni raz blisko 2 miesiące temu. Natomiast z urodzonym w 1988 roku Dariuszem Stefanowiczem najbliżsi nie mają już kontaktu od blisko roku. Gdyby ktoś z Państwa wiedział, gdzie poszukiwani przez funkcjonariuszy mężczyźni mogą przebywać, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji w Głuszycy pod numerem telefonu 47 87 575 00. Zapewniamy anonimowość.

Kamil Szczakowski ma 38 lat. Z informacji, które uzyskali policjanci w momencie zgłoszenia zaginięcia od rodziny, mężczyzna jakiś czas temu wyjechał do Monachium i najprawdopodobniej pracował w Niemczech. Ostatni raz rozmawiał z rodziną z telefonu komórkowego przypadkowej osoby około dwa miesiące temu. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z najbliższymi. Ma dwa charakterystyczne tatuaże na nodze i ręce. Obecnie może być osobą bezdomną.

Natomiast według zgłoszenia od najbliższych, 34-letni Dariusz Stefanowicz w 2021 roku miał wyjechać do pracy do Holandii. Po pewnym czasie przestał kontaktować się z rodziną. Ostatnia rozmowa telefoniczna miała miejsce blisko roku temu. Nie ma informacji, do jakiej miejscowości wyjechał.

Funkcjonariusze apelują do wszystkich osób, które mogą mieć informacje o tym, gdzie Kamil Szczakowski i Dariusz Stefanowicz przebywają o pomoc w ich odnalezieniu i kontakt pod numerem alarmowym Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112, bezpośrednio z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu przy ul. Mazowieckiej 2 (tel. 47 87 512 34, 47 87 513 60) lub Komisariatem Policji w Głuszycy pod numerem telefonu 47 87 575 00.

KMP w Wałbrzychu

Dodaj komentarz

Komentarze (0)