komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

sobota, 16 stycznia 2021

Marcelego, Włodzimierza

Dwóch kierujących zatrzymanych - jeden bez uprawnień, drugi pijany

wtorek, 12.1.2021 09:45 , komentarze: 0
kategorie artykułu:

50-letni mieszkaniec WałbrzychaDwóch, który pomimo cofniętych uprawnień do prowadzenia pojazdów postanowił wsiąść do samochodu i wyjechać na drogę, trafił wczoraj po południu w ręce wałbrzyskich policjantów prewencji. Kolejny kierujący – 68-latek z powiatu wałbrzyskiego - został natomiast wieczorem zatrzymany na kierowaniu samochodem w stanie nietrzeźwości. Obaj za popełnione przestępstwa mogą trafić za kraty więzienia na 2 lata.

Wałbrzyscy funkcjonariusze wyeliminowali w ciągu ostatnich 24 godzin kolejnych nieodpowiedzialnych uczestników ruchu drogowego, którzy za kierownice swoich pojazdów wsiedli nie mając prawa jazdy lub będąc pod wpływem alkoholu. Wczoraj po godzinie 14:30 policjanci prewencji zatrzymali 50-letniego wałbrzyszanina. Kierował on pojazdem pomimo wydanej w 2020 roku przez Prezydenta Miasta Wałbrzycha decyzji o cofnięciu wobec niego uprawnień do prowadzenia pojazdów.

Natomiast nietrzeźwy kierujący wpadł w ręce funkcjonariuszy kryminalnych wałbrzyskiej komendy wczoraj przed godziną 19:00 w Dziećmorowicach na ul. Sienkiewicza. Badanie na zawartość alkoholu wykazało u 68-latka blisko 1,5 promila tej substancji w organizmie. Obaj mężczyźni staną teraz przed sądem. Za popełnienie tego typu przestępstw drogowych grozi im kara pozbawienia wolności do lat 2.

źródło: KMP w Wałbrzychu

 

Wasze komentarze

wtorek, 12.1.2021 09:47
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki