komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

sobota, 23 stycznia 2021

Ildefonsa, Rajmunda

Dwóch kierujących z sądowym zakazem zatrzymanych, jeden kompletnie pijany

poniedziałek, 30.11.2020 10:13 , komentarze: 0 , odsłony: 161
kategorie artykułu:

Policjanci wyeliminowali z ruchu kolejnych dwóch kierujących, którzy poruszali się samochodami pomimo orzeczonych przez sąd zakazów kierowania pojazdami. Pierwszy z mężczyzn dodatkowo znajdował się w stanie nietrzeźwości. Miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. 

W niedzielę przed godziną 2:00 dzielnicowi Komisariatu Policji w Głuszycy na ul. Piastowskiej w Jedlinie-Zdroju zatrzymali do kontroli drogowej 36-latka. Mieszkaniec powiatu kłodzkiego jechał samochodem osobowym pomimo sądowego zakazu wydanego przez Sąd Rejonowy w Kłodzku obowiązującego do maja 2024 roku. Dodatkowo był kompletnie pijany. Badanie wykazało 1,40 promila alkoholu w jego organizmie.
Kilka minut później w ręce funkcjonariuszy ruchu drogowego – tym razem w Boguszowie-Gorcach na ul. Traugutta – wpadł 24-letni wałbrzyszanin. Mężczyzna poruszał się pojazdem pomimo orzeczonego wobec niego przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu w tym roku zakazu kierowania pojazdami.

Teraz obaj podejrzani staną ponownie przed sądem. Mężczyźni mogą trafić za kraty więzienia na 5 lat. Po raz kolejny przypominamy najważniejsze zasady, które cechują rozsądnego kierowcę: Piłem, nie jadę! Nie mam uprawnień, bądź straciłem uprawnienia, także nie jadę!

źródło: KMP w Wałbrzychu

 

Wasze komentarze

Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Mati Autogaz
Mati Autogaz