komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

środa, 20 stycznia 2021

Fabiana, Sebastiana

Dwóch kierujących pod wpływem narkotyków zatrzymanych

środa, 18.11.2020 11:57 , komentarze: 0 , odsłony: 139
kategorie artykułu:

Funkcjonariusze z Wałbrzycha zatrzymali w niedzielę na terenie miasta dwóch mężczyzn, którzy kierowali pojazdami pod wpływem narkotyków. Przy 38-letnim mieszkańcu powiatu białostockiego dodatkowo mundurowi znaleźli substancje zabronione prawem w postaci marihuany oraz amfetaminy. 

15 listopada po godzinie 9:00 policjanci ruchu drogowego wałbrzyskiej komendy zatrzymali przy ul. Przyjaciół Żołnierza w Wałbrzychu 22-latka, który kierował samochodem osobowym pod wpływem narkotyków. W związku z tym, że mężczyzna był silnie pobudzony i agresywny, a także mówił od rzeczy, policjanci zlecili wykonanie badania krwi dla potwierdzenia tego faktu. Ustalili również, że młody wałbrzyszanin 15 czerwca tego roku był już zatrzymany za jazdę pod wpływem środków działających podobnie do alkoholu. Teraz grożą mu 2 lata więzienia.

Tego samego dnia po godzinie 19:00 w ręce funkcjonariuszy prewencji wałbrzyskiej komendy - ponownie w dzielnicy Biały Kamień - tym razem jednak na ul. Andersa, wpadł 38-letni mieszkaniec powiatu białostockiego. Kierujący samochodem osobowym jechał pod wpływem środków odurzających, dlatego i w tym przypadku mundurowi zlecili pobranie krwi w celu potwierdzenia tego faktu. Przy mężczyźnie policjanci znaleźli również narkotyki w postaci marihuany oraz amfetaminy. Nieodpowiedzialnemu kierującemu grozi teraz łączna kara pozbawienia wolności do lat 3.

źródło: KMP w Wałbrzychu

 

Wasze komentarze

wtorek, 12.1.2021 09:47
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki