komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

piątek, 3 lipca 2020

Jacka, Anatola

DRAGO – firma dla szukających ekonomii, ekologii i komfortu

sobota, 13.4.2019 08:00 , odsłony: 1649
kategorie artykułu:

Jeżeli szukasz nowoczesnych, ekologicznych rozwiązań grzewczych, które zagwarantują komfort i pozwolą żyć w przyjaźni z otaczającym środowiskiem powinieneś odwiedzić salon DRAGO. Firma powstała w Świdnicy w 2011 roku. Tworzą ją sprawdzeni instalatorzy i serwisanci realizujący szeroki wachlarz zamówień. 

O początkach i rozwoju firmy opowiadają właściciele: Krystian Smok  i Kamil Tyndel.  

 - Na początku działalności byliśmy sami  – opowiada Kamil  Tyndel - Prowadziliśmy sklep internetowy i montaż  instalacji sanitarno-grzewczych w  nowo budowanych domach. Poziom satysfakcji klientów był tak duży,  że szybko przełożyło się to na większą ilość zamówień. Polecano nas jako dobrych fachowców. Po dwóch latach zatrudniliśmy pierwszego pracownika, po trzech kolejnego, a obecnie Drago to zespół 10-ciu osób , które pozwalają realizować wszelkie zlecenia od doradztwa, sprzedaży,  montażu, aż po obsługę serwisową i dostawę bio paliwa do klientów.

- Ale należy pamiętać, że zaczynaliśmy jak typowa firma z garażu – dodaje ze śmiechem Krystian Smok -  dojeżdżając do klienta prywatnymi samochodami.  Dopiero z czasem  pojawiło się pierwsze auto firmowe,  które pracowało na siebie od rana do późnych godzin wieczornych. Wraz z rosnącą ilością przyjętych do realizacji inwestycji  rozszerzała się hurtownia materiałów instalacyjnych. Na początku stany magazynowe stanowiły zwroty niewykorzystanego materiału z robót. Dzisiaj posiadamy w ofercie szeroki zakres asortymentu, który jest dostępny od ręki i pozwala nam na zaopatrywanie  regionalnych firm instalacyjnych.

Właściciele stawiają na nieustanny rozwój i ciągłe podnoszenie jakości usług czego dowodem jest  powiększony w ostatnim czasie salon sprzedaży.  Zobaczyć tu można kotły na pelet, piecyki na pelet, piecyki kominkowe na drewno, oraz wkłady kominkowe. 

OFERTĘ SPRAWDŹ TUTAJ 

- Wszystkie kotły i piecyki z naszej oferty  możemy polecić z czystym sumieniem. Są to produkty, których jakości jesteśmy pewni. – potwierdzają zgodnie Kamil  i Krystian - Wybór musi poprzedzać wywiad  z klientem,  rozpoznanie potrzeb budynku oraz osób,  które tam mieszkają (piec musi być  "na wymiar do potrzeb klienta”). Ale ważne jest także fachowe doradztwo.   Przy zakupie klienci pytają często  o stosunek ilości spalanego peletu w porównaniu do węgla. „Czy  mówiąc o tonach spalimy peletu mniej, czy więcej?” Technologia  w kotłach na biomasę nie może być sprowadzona do porównań z węglem to zupełnie inny rodzaj spalania. W kotłach na pelet odzyskujemy więcej ciepła. Inne częste pytanie to: " Czy mogę kupić tańszy pelet, gorszej jakości". U nas klient otrzyma odpowiedź na każde pytanie, zagadnienie, które go nurtuje. Jesteśmy za świadomym wyborem. 

Firma dysponuje  profesjonalnym  sprzętem  pozwalającym  na sprawny rozładunek kotła z samochodu dostawczego oraz prosty sposób  wstawienia  go do kotłowni klienta. Pracę usprawniają auto dostawcze z windą i wózek chodowy  pozwalający jednej osobie sprowadzić półtonowy pakunek po schodach.

Propozycja DRAGO nie kończy się jedynie na urządzeniach peletowych. Wśród  asortymentu klienci znajdą gruntowe oraz powietrzne pompy ciepła, kotły kondensacyjne, kominki, centrale wentylacyjne i wszystko co potrzebne do utworzenia profesjonalnych instalacji oraz ich komfortowego użytku.Firma gwarantuje coroczne przeglądy serwisowe, usługi uruchamiania kotłów, szkolenie użytkowników, a także serwis zewnętrzny dla innych producentów.Prowadzi także punkt dystrybucji peletu najwyższej klasy, który  jest do odbioru na miejscu lub dostarczany pod wskazany adres.

Drago to czyste powietrze, czysta kotłownia i czysta przyjemność ogrzewania urządzeniami na pelet. 

ZOBACZ FILM:  

 

KONIECZNIE ODWIEDŹ TO MIEJSCE LUB SKONTAKTUJ SIĘ TELEFONICZNIE

Drago Krystian Smok, Kamil Tyndel S.C
ul. Bystrzycka 24
58-100 Świdnica
tel. +48 733 300 222
mail: sklep@drago24.pl

 
wtorek, 30.6.2020 10:45
poniedziałek, 29.6.2020 15:40
poniedziałek, 29.6.2020 08:42
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki