Staże uczniowskie. Korzyści i wyzwania - perspektywa szkoły, ucznia i pracodawców

poniedziałek, 6.6.2022 12:04 184 0

Dolnośląscy Pracodawcy i Międzynarodowa Akademia Zawodowa sp. z o.o. zapraszają do udziału w dwudniowej konferencji „Staże uczniowskie. Korzyści i wyzwania – perspektywa szkoły, ucznia i pracodawców”, która odbędzie się w dniach 13-14.06.2022 r. w Hotelu ibis Styles przy Placu Konstytucji 3 Maja 3 we Wrocławiu.
 
Staże uczniowskie to nowe narzędzie umożliwiające uczniom szkół branżowych i zawodowych zdobycie konkretnego doświadczenia oraz tworzenia relacji  pracodawcą. Pracodawca natomiast zyskuje pracownika, którego jest w stanie odpowiednio przeszkolić i przygotować do pracy na danym stanowisku jeszcze zanim skończy on szkołę.
 
Podczas konferencji będą Państwo mieli możliwość wysłuchania wystąpień przedstawicieli Kuratoriów Oświaty, doświadczonych przedsiębiorców i szkoleniowców, ekspertów z obszaru funduszy unijnych oraz wielu innych inspirujących osób, które podzielą się swoją wiedzą na temat edukacji i staży uczniowskich. Szczegółowy program konferencji znajduje się w załączeniu do tej wiadomości.
 
Aby wziąć udział w konferencji należy dokonać rejestracji przez formularz Google do 07.06.2022 r. do godz. 14:00 → https://forms.gle/iQc6DtdbSPs3APa58
 
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny dla wszystkich zainteresowanych. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!
 
Konferencja jest organizowana w ramach realizacji projektu „Modelowy program realizacji praktycznej nauki zawodu – IX. branża fryzjersko-kosmetyczna (FRK)” (POWER.02.15.00-IP.02-00-002/20).
 
Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nowy wątek